0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Discord Sunucu Üyesi Paneli Kullanımı

Discord sunucunuzun daha fazla kullanıcı tarafından keşfedilebilmesi için smm.gen.tr - discord sunucu üyesi paneli aracılığı ile popüler bir suncuya sahip olabilirsiniz. Kısa ve hızlı çözümler ile discord üzerinden kaliteli hizmet almak için hemen sitemize üye olabilir ve aşağıdaki yönergeleri takip edebilirsiniz. Detaylar aşağıdadır: 

Kayıt ol butonuna tıklayarak kayıt işlemininizi tamamlayabilirsiniz. Eğer kayıt olmadan paketlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız paketler butonuna tıklayabilirsiniz. Ya da iletişim bilgilerimiz aracılığı ile hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilir ya da satın alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Hizmetlerimizden yararlanabilmek için öncelikle bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Hizmeti satın alırken ücret ödemesi yapmamaktasınız. Discord sunucu üyesi paneli üzerinden işlem yapmak için öncelikle yukarıdaki butona tıklayarak bakiye yüklemeniz gerekmekte ve ardından yüklediğiniz bakiyeyi tüketmeniz gerekmektedir. Bakiye ekle butonuna tıklayarak adım adım sizleri yönlendirdiğimiz şekilde ödeme sayfasına giderek bakiye yükleme işlemi yapabilirsiniz.

Kategori olarak discord kategorisini seçmeniz gerekmektedir. Seçim sonrasında servis belirlemeniz gerekmektedir. Özellikleri ve ücretleri birbirinden farklı servislerimiz bulunmaktadır. Servislerin açıklamalarındaki özellikleri , isimlerindeki özellikleri ve ücretlerine göre sizlere en uygun olan servisi seçebilirsiniz. 

Servis seçimi sonrasında link kısmına doscord davetiye linkini girebilirsiniz. miktar kısmına ise minimum ve maksimum değerler arasında bir miktar girmeniz gerekmektedir. Ardından belirlemiş olduğunuz miktara göre sizlere bir tutar belirlenmektedir. Sipariş ver butonuna tıklayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

Siparişleriniz siparişlerim kısmında depolanmaktadır. Siparişiniz ile ilgili herhangi bir soru veya sorunda bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.