0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

HAKKIMIZDA

 

Smm.gen.tr web sitesi Sosyal medya yönetimi, Takipçi paneli ve sosyal medya paket satışı konusunda 6 yıllık bir bilgi birikimi ile kurulmuştur. Bu hizmetlerimiz ilk başta Sosyal Medya Ofisi – Panel sistemi üzerinde uzun yıllar önce hizmete girmiştir. Sosyal Medya Ofisi web sitesi ile hizmete girdikten sonra panel sistemini kendi yazılım ekibimiz tarafından sürekli güncelleştirmiş ve geliştirmiştir. Sosyal Medya Ofisi web sitesinin ana sayfasında paket satış sitesini de devreya alarak Google üzerinde arama yaparak takipçi satın almak isteyen kişilere hizmet vermiştir. Bu hizmetler KDV’li olarak yasal bir işletme olarak yıllardır binlerce fatura keserek otamatik bir otomasyon sayesinde gerçekleşmektedir.  

Sosyal Medya Ofisi Ekibi olarak Smm Panel Sektörüne yeni bir soluk getirerek özel geliştirdiğimiz yazılımlarımızı kullanan, kullanmak isteyen bayilerimize olanak sağlayacak bir platform oluşturduk. Smm.gen.tr web sitesinden Api bağlantıları ile takipçi panelleri, takipçi satış siteleri arasında bir köprü olduk. Ve ayrıca katma değer sağladık. Şirket merkezinde sürekli çalışan personellerimiz, grafik, yazılım departmanlarında sistemi izleyen, geliştiren anında cevap verilebilen bir platform oluşturduk.  

Smm.gen.tr kendi bünyesinde ürettiği kendi sunucuları ile hizmet veren takipçi sektöründe diğer birbirlerinden hizmet alan bir çok takipçi sitesi ile çok ayrı bir teknoloji kullanmaktadır.  
 
Smm.gen.tr bayiliği alarak kendi web sitenizden bu hizmetleri müşterilerinize sorunsuz sunabilirsiniz. Web sitesi olmayan sosyal medya yöneticileri, sosyal medya danışmanları panel sistemimizi kullanarak tüm müşterilerine anlık servisler kullanarak sorunsuz hizmet vermektedir. 

Ödeme altyapıları olarak, Türkiyenin en güvenilir ödeme altyapılarını smm.gen.tr kullanmaktadır. 

Müşteri hizmetleri departmanı mesai saatleri içerisinde telefon ile, mesai saatleri dışında ise Whatsapp destek hattı yada, web sitesinde bulunan destek bildirimi üzerinden hızlıca yardım edebilmektedir. 
 
Smm.gen.tr Bayilerini inceleyerek diger bayilerimizden de hizmet alabilirsiniz. Bayimiz olmak için ise bayilerimiz sayfasından bize ulaşabilir bayilik için müracaat edebilirsiniz.