0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Facebook İzlenme Paneli Kullanımı

Kaliteli ve uygun ücretli facebook izlenme elde etmek için sosyal medya panelimiz üzerinden facebook izlenme paneli kullanımınızı sağlayabilirsiniz. Detaylar ve satın alım yönergesi aşağıdaki gibidir: 

sosyal medya paneli üzerinden edineceğiniz hizmetlerimiz facebook video izlenme satın al ve facebook canlı yayın izlenmesi satın al olarak ikiye ayrılmaktadır. Hangisini almak istediğinize öncelikle karar vermeniz gerekmektedir. 

Hizmetlerimizin tamamından yararlanmak için öncelikle sosyal medya bayi panelimize üye olmanız gerekmektedir. Üyelik gerçekleştirirken sizlerden kişisel bilgileriniz ya da hesap şifreleriniz kesinlikle istenmemektedir.

Kayıt ol işlemini tamamladıktan sonra facebook izlenme paneli girişinizi gerçekleştirdikten sonra bakiye yükleme işlemi yapmanız gerekmektedir. Alacağınız hizmetin ücretini belirleyerek o ücret kadar yükleme gerçekleştirebileceğiniz gibi bir miktar ücret yükledikten sonra farklı zamanlarda istediğiniz hizmeti hemen alabilecek bir şekilde içeride bakiye bırakarak da kullanım sağlayabilirsiniz. 

Bakiye işleminizi gerçekleştirdikten sonra yukarıdaki gibi kategori seçimi yapmanız gerekmektedir. canlı yayın izlenmesi alacaksanız canlı yayın izlenme kategorisini eğer video izlenmesi istiyorsanız onu seçebilirsiniz. 

Video izlenmesi kategorisini seçtiyseniz ona uygun servis seçerek üç numaralı kısımdaki gibi videonuzun linkini kullanmanız gerekmektedir. profil linki kesinlikle kullanmamalısınız. Siparişinizin iptal edilmesi ile sonuçlanabilmektedir. 

Ardından miktar kısmına da istediğiniz mitkarı yazarak işleminizi tamamlayabilir ve sipariş ver butonuna tıklayarak siparişinizi direkt olarak sisteme gönderebilirsiniz. 

Facebook canlı yayın izlenmesi satın alacaksanız da canlı yayınınız ne kadar sürecekse o o süre için bir servis seçimi yapmanız gerekmektedir. yayınınız 30 dakika mı, 60 dkika mı, 90 dakika mı sürecek ne kadar sürecekse o servisi seçebilir ve servisin açıklamasını okuyabilirsiniz. Servisin açıklamasını okumadan kesinlikle sipariş vermemenizi önermekteyiz. okumadan işlem yaparsanız siparişi onayladığınız için okuduğunuz varsayılmaktadır. 

Canlı yayın izleyicileriniz yukarıdaki gibi yayını izleyen kişi sayısına yansımaktadır. Siparişiniz ilk başta sipariş alındı konumunda olurken tamamlandığında tamamlandı konumuna dönüşmektedir. Dakat canlı yayın işlemi olduğu için ilk 5 döakika içerisinde kullanıcıların tanımlanması gerekmektedir. tanımlanmadığı taktirde tarih ve saatin görünür olduğu bir şekilde ekran görüntüsü almanız gerekmektedir.  Bu şekilde siparişiniz ile ilgili herhangi bir soru veya sorunda sipariş kodunuz ile birlikte 0850 840 22 12 numaralı destek hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.