0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Facebook Takipçi Paneli Kullanımı

Sosyal medya bayi paneli hizmetlerimiz arasında en çok tercih edilen facebook takipçi paneli üzerimden satın alma işlem yapan kullanıcılarımızın hesaplarında gözle görülür bir etkileşim artışının gözlendiği müşterilerimiz tarafından yapılan geri dönütler ile birlikte kanıtlanmıştır. 

Bu yüzden sizler de web sitemiz üzerinden işlem yapmakistediğinizde sorunsuz kısa bir süre içerisinde işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz adına sizler için bir kullanım yönergesi hazırladık. Aşağıdaki detaylar üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirdiğinizde siparişleriniz ile ilgili herhangi bir sorun yaşamayacağınızın garantisini verebilmekteyiz. 

smm.gen.tr - facebook takipçi paneli tamamıyla otomatik olarak çalışmaktadır. siparişleriniz direkt olarak sisteme gidilerek işlenmekte ve sizler için hızlı bir şekilde tanımlanmaktadır. Bu durumda işlemlerinizi eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeniz gerekmektedir. örneğin facebook takipçi satın alırken profil linki kullanmamanız gerekmektedir. Ya da hesabınızın linki sipariş verdikten sonra değiştirmemeniz gerekmektedir. 

Bayi paneli kullanımında yukarıda görünen bilgilendirme tablosu ile tüm detaylara ve dikkat etmeniz gereken tüm kriterlere ulaşabilirsiniz. Sipariş verirken ya da sistemi kullanırken bilmeniz gereken tüm bilgiler bilgilendirme tablosunda bulunmaktadır. Aklınızda olan herhangi bir soru işareti olduğunda bizimle ileitşime geçebilirsiniz. Tüm sosyal medya platformları için geçerli olan genel kaideler barındırmaktadır.

Facebook takipçi satın alımı öncesinde eğer kişisel, profil hesabınıza takipçi alımı yapacaksanız yukarıdaki gibi ayarlara giderek takip et butonunu aktif etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde takip et butonu aktif olmayan hesaplara takipçi akışı yapılamamaktadır. takip et butonunuz aktif olsa dahi takipçi sayınız herkese açık değil ise yine takipçi gönderimi yapılamamaktadır. Bu yüzden ayarlardan tüm işlemleri herkese açık yapmanız gerekmektedir.

Facebook takipçi alımı yaparken profil takipçi mi sayfa takipçi mi grup üyesi mi almak istediğinize karar vererek kategori seçimi yapmanız gerekmektedir. İstediğiniz hizmet hangisi ise onu seçebilirsiniz. Facebook hizmetlerinin tamamı yabancı kullanıcılardan oluşmaktadır ve düşüş yaşatmayan servisler tarafından işlem yapılmaktadır. Genelinin tamamlanma süresi 0-24 saat arasında değişmektedir. Otomasyon sistemi ile çalıştığı için kısa süre içerisinde siparişleriniz sizlere ulaşmaktadır. 

Profil takipçi kategorisini seçtikten sonra sizlere iki servis sunulmaktadır. hangisini seçeceğinize servisin açıklamasını okuarak karar verebilirsiniz ücretleri uygun olurken aynı zamanda 30 gün telafili olmaktadırlar. Bu yüzden herhangi bir düşüş yaşadığınız zaman bizimle iletişime geçerek telafi talebinde bulunabilirsiniz. 

Fakat sayfa takipçi alımı yapmak istiyorsanız servislerimiz hem sayfa takipçi hem de sayfa beğeni gönderimi yapmaktadır. smm panel hizmetlerinin genelinde bu hizmetler ayrı ayrı olarak verilmektedir fakat smm.gen.tr sitemiz aracılığı ile aldığınız facebook sayfa hizmetlerinde iki hizmet tek ücret kuralı geçerli olmaktadır. sizler de sayfanızın popülerliğini arttırmak istiyorsanız hizmetlerimizden hemen faydalanabilirsiniz. 

Kategori ve servis seçimi yaptıktan sonra eğer kişisel profilinize takipçi alımı yapacaksanız profil linkinizi kullanmanız gerekmektedir. Fakat eğer işletme sayfanız için işlem yapacaksanız sayfa linkinizi kullanmanız gerekmektedir. işletme sayfanız var ise ve profil takipçi servislerinden alım yapar iseniz siparişiniz iptal edilip ücretiniz hesabınıza iade edilecektir.

Ardından sayfa linkinizi yapıştırmanız gerekmektedir. Linkinizi yapıştırırken hesabınızın herhangi bir yaş ve cinsiyet kısıtlamasının olmaması gerekmektedir. Aynı zamanda servis seçimi yaparken servis açıklamasını da dikkat etmeniz gerekmektedir. bazı servislerde düşüş yaşatırken bazı servislerde düşüş yaşatmayan telafili servisler olmaktadır. bu yüzden kontrol etmenizde fayda bulunmaktadır. Eğer bakiyeniz yeterli ise siparişlerinizi direkt olarak verebilirsiniz. Bakiyeniz yetersiz ise bakiye yüklemeniz gerekecektir. Ardından tekrar siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

Gönderi linkinizi girdikten sonra miktarı belirlemeniz gerekmektedir. Miktar bölümüne yazdığınız sayı kadar sistem tutar olarak birim başına hesaplama yaparak sizlere tutarı göstermektedir. Miktarı belirlerken dikkat etmeniz gereken tek husus minimum ve maksimum değerler olmaktadır. Her servisin kendine ait min. ve max. değerleri bulunmaktadır. bu değerler arasında bir sayı yazığınızda siparişiniz sorunsuz bir şekilde işleme alınacaktır. 

Siparişlerinizi verdikten sonra servisin açıklamasında yazılı olan süreler içerisinde siparişiniz sizlere ulaşacaktır. Diğer yandan servislerde yoğunluk olmadığı sürece hızlı bir şekilde aktarım yapılacaktır.