0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Linkedin Beğeni Paneli Kullanımı

Linkedin beğeni paneli üzerinden satın alımlarınızda kullanıcıların türk olması sizin avantajlarınız arasında olacaktır. çünkü linkedin iş dünyasının en bilinen ve en çok kullanılan platformlarından biridir. Kurumsal firmalar dahi artık personel alımlarını linkedin üzerinden yapmaktadır. Bu yüzden linkedin üzerindeki popülerliğiniz son derece önemli olmaktadır. Linkedin gönderileriniz için beğeni alımları yaaparken sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler görev sistemi ile gerçekleşmektedir. 

Siparişinizi gerçekleştirmeniz için öncelikle bir bakiyenizin bulunması gerekmektedir. bakiye yüklemek için de bakiye ekle butonuna tıklayabilirsiniz yukarıda görünen kısımda işaretlenmiş butona tıklayarak bakiye ekleyeceğiniz ekrana gidebilirsiniz. Aşağıda görüldüğü gibi ödeme işlemini devam ettirebilirsiniz. 

Ödemelerinizi paytr , shopier ya da havale ile yapabilirsiiniz hangi deme yöntemini kullanmak istiyorsanız o butona tıklayabilirsiniz. Ardından yöntemin altında bulunan yüklemek istediiniz tutarı yazabileceğiniz bir alan bulunmaktadır.

İstediğinzi tutarı yazdıktan sonra bakiye ekle butonuna bastıktan sonra havale ile ise iban bilgilerimiz , online ödeme olacak ise de kart bilgilerinizi girebileceğiniz bir alana yönlendirileceksiniz. İşlemlerinizi tamamladıktan sonra 3d güvenli ödeme yöntemi ile bakiye yükleme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. 

Giriş yaptıktan sonra yukarıda görüldüğü gibi linkedin kategorisini seçtikten sonra tek beğeni servisi olan 3S90 servisi olan beğeni servisini seçebilirsiniz. Bu servis aracılığı ile sizlere ulaşacak olan kullanıcıların tamamı gerçek sizin bizim gibi organik kullanıcılardan oluşmaktadır.

 Link kısmına beğeni almak istediğiniz gönderinin linkini yapıştırmanız gerekmektedir. Almak istediğiniz miktarı da yazdıktan sonra sipariş ver butonuna tıklayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.. Ardından siparişleriniz siparişlerim kısmında depolanmaktadır. siparişiniz ile ilgili herhangi bir soru veya sorunda bizimle 0850 840 22 12 nmaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.