0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Linkedin Şirket Takipçi Paneli Kullanımı

Birçok firmanın iş bağlamında ortak noktada buluştukları en nemli platformlardan biri olan linkedin üzerinde firma hesaplarının popülerliği son derece önemli olmaktadır. Bu yüzden kullanıcılar linkedin şirket takipçi paneli aracılığı ile sayfalarını desteklemektedir. Bu da hesabın linkedin platformunda daha popüler görünmesini sağlamaktadır. şirket takipçi satın alırken hangi aşamalardan geçerken sipariş oluşturabileceğiniz ile ilgili detayların tamamı aşağıda gösterilmektedir. 

Direkt olarak kayıt ol butonuna basarak kayıt olup sitemize giriş yapabilirsiniz ya da 0850 840 22 12 numaralı hattımız üzerinden bizi arayabilirsiniz. sizlere birebir hizmet sağlayabiliriz ya da kayıt olmadan ya da bizimle iletişime geçmeden önce paketler butonuna tıklayarak hizmetlerimiz ile ilgili bilgi edinebilirsiniz ardından işlem yapmak ya da yapmamak için karar verebilirsiniz. 

Sistemimiz bayi paneli olduğu için bakiye usulü çalışılmaktadır. Bu yüzden giriş yapıp hangi hizmeti satın alacağınıza karar verdikten sonra hizmeti satın alabilmeniz için bakiye eklemeniz gerekmektedir. Yukarıda görüldüğü gibi bakiye ekle butonuna tıklayarak bakiye yükleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Bakiye eklemek için öncelikle tutar seçmeniz gerekmektedir. ve yapacağınız ödemenin hangi yöntem olmasını istiyorsanız onu seçebilirsiniz. Seçim yaptıktan sonra ve ödeme yapmak istediğiniz tutarı seçtikten sonra bakiye ekle butonuna tıklayabilirsiniz. bu işlemin devamında kart bilgileriniz ya da iban bilgilerimize yönlendirilerek bakiye yükleme işleminizi tamamlayacaksınız.

Yeni sipariş ver butonuna tıklayarak sistemin ana sayfasına gidebilirsiniz ve linkedin kategorisini seçebilirsiniz. Ardından sizin için hazırlanmış olan takipçi servislerinden sizin için en uygun olan hangisi ise hangisini satın almak istiyorsanız onu seçmeniz gerekmektedir.

Servis seçimi sonrasında linkedin şirket takipçi paneli üzerinden işlem yapmak için servis açıklaması ksımını muhakkka okumanız gerekmektedir. Miktar ksımına da istediğinzi takipçi miktarını minimum ve maksimum değerler dahilinde yazabilir ve çıkan tutar bazında bakiyeniz var ise siparişinizi oluşturabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanma süresi ya da başlama süresi istediğiniz miktar ile doğru orantılı olmaktadır.

Siparişinizin durumu hakkında bilgi edinmek istiyorsanız bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Siparişiniz hakkında bilgi almak için bizlere siparişlerim kısmında yazılı olan sipariş kodunuzu da iletmeniz gerekmektedir.