0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Linkedin Takipçi Paneli Kullanımı

Smm.gen.tr sitemiz üzerinden alacağınız linkedin takipçileri yabancı kullanıcılardan oluşmaktadır. Linkedin takipçilerinin genel anlamda tamamlanma süresi uzun olmaktadır fakat şu ana kadar linkedin üzerinde takipçi düşüşü yaşayan bir müşterimiz olmamaıştır. Bu yüzden gönül rahatlığı ile alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Linkedin profilinizi daha popüler kılmak ve iş dünyasında bireysel olarak daha aktif olabilmek için linkedin takipçi paneli üzerinden takipçi alımı yapabilirsiniz. Linkedin kişisel profiliniz için aldığınız takipçilerde detaylar ile ilgili bilgi edinmek için aşağıdaki bilgilendirme yazısını okuyabilirsiniz. 

Sipariş vermeden önce yapmanız gereken işlemlerden biri sitemize üye olmaktır. Sitemize üyelik gerçekleştirirken sizden kişisel bilgileriniz veya hesap şifreleriniz istenmemektedir. Mail ya da telefon doğrulaması yapılmamaktadır. Bu yüzden kolay bir şekilde üyelik gerçekleştirebilmektesiniz. Giriş yaptıktan sonra kategori olarak linkedin kategorisini seçebilirsiniz. 

Linkedin kategorisini seçtikten sonra servis olarak yukarıda işaretlenmiş olan isminde profil takipçi yazısı olan servislerden bir tanesini seçmeniz gerekmektedir.  Ücreti ve sağ tarafta bulunan servis açıklamasında yazılı olan bilgileri okuyarak servis seçimi yapabilirsiniz. Servis seçimi yapma konusunda destek almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Servis seçimi yaptıktan sonra kişisel profil linkinizi link kısmına ve istediğiniz takipçi miktarını da miktar kısmına yazmanız gerekmektedir. Miktar belirlerken minimum ve maksimum değerlere dikkat etmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda servis açıklamasında görüldüğü gibi başlama süresi yazılı olan servisler bulunmaktadır. bazı durumlarda başlama süresi değişebilmektedir.

Bunun dışında siparişleriniz ile ilgili ya da hizmetlerimiz ile ilgili herhangi bir soru veya sorunda bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden arayarak ya da mesa göndererek iletişime geçebilirsiniz.