0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Pinterest Repin Paneli Kullanımı

Smm.gen.tr sitemiz sizler için oluşturmuş olduğumuz bayi paneli olmakta ve bu panel üzerinden tüm sosyal medya hesaplarınızı yönetebildiğiniz gibi pinterest repin paneli aracılığı ile de pinlerinizin repin sayısınu arttırabilirsiniz. 

Aşağıda panelimize nasıl üye olabileceğinizi ve üyelik sonrasında hangi aşamaları gerçekleştirmeniz gerektiğinin bilgisi yer almaktadır. Sizler de bu adımları takip ederek hızlı bir şekilde panelimize adapte olabilirsiniz. Daha önce smm panel kullanmış iseniz zorlanmayacağınız dünya genelinde olan bir arayüz ve sistem olan smm.gen.tr sitemizden rahatlıkla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz fakat eğer ilk kez işlem yapacaksanız sizler için oluşturulmuş yönergeleri kullanabilirsiniz. 

Öncelikle sitemizin linkine tıklayıp girdikten sonra ister paketler kısmkına tıklayarak paketlerimizi görüntüleyebilir isterseniz de kayıt ol butonuna tıklayarak direkt aşağıdaki gibi kayıt işlemini tamamlayabilir ya da bizimle iletişime geçerek taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz. 

Kayıt ol butonuna tıkladıktan sonra ad soyad, kullanıcı adı, e-posta, kendinize oluşturacağınız bir şifre ve sizlere ulaşabilmemiz için kullanacağğımzı bir iletişim numarası bırakmanız yeterlidir. Kayıt işleminizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz mail ya da telefonla doğrulama yapılmamaktadır.

Kayıt işlemi sonrasında öncelikle bir miktar bakiye yüklemeniz gerekmektedir. giriş yaptıktan sonra soldaki butonlar aracılığı ile bakiye ekle butonuna tıklayarak bakiye yükleyebilirsiniz. Arından kategori seçimi yapmanız gerekmektedir. Kategori olarak pinterest'i seçebilirsiniz. Kategori seçimi sonrasıda servis seçimi yapmanız gerekmektedir. Servis seçimi sonrasında servis açıklamasını muhakkak okumanız gerekmektedir.

Servis olarak istediğiniz takipçi hizmeti ise takipçi , repin hizmeti ise repin servisini seçebilirsiniz ve sitenin genel bilgilendirme tablsou ile sağ tarafta bulunan servis açıklamasını muhakkak okumanız gerekmektedir. Servis açıklamasında yer alan bilgiler eğer sizleri tatmin etmiyoor ise bizimle iletişime geçerek de hizmetimiz ile ilgili genel bilgiler edinebilirsiniz. 

Aşağıdaki gibi adım adım kategori ve servis seçimi sonrasında link kısmına pininizin linkini yapıştırmanız gerekmektedir. Hangi pine repin almak istiyorsanız onun linkini yapıştırmanız gerekmektedir. Profil linki yapiştirmamalısınız aksi taktirde siparişleriniz iptal edilir ve otomatik olarak ücreti bakiyenize iade edilmektedir. Ardından miktar kısmına da ne kadar repin almak istiyorsanız sayı olarak almak istediğiniz miktarı yazmanız gerekmektedir. 

Çıkan tutarı da onayladıktan sonra sipariş ver butonun atıklayabilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.  Sipariş ver butonuna tıkladıktan sonra siparişiniz direkt olarak sisteme gider ve işlenerek hesabınıza tanımlanmaktadır. Eğer siparişiniz ile ilgili herhangi bir soru veya sorun yaşıyorsanız bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.