0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Pinterest Takipçi Paneli

Pinterest üzerinde büyük bir kitleye erişmek ve popüler olmak istiyorsanız mutlaka profesyonel bir destek almanız gerekmektedir. Pinterest takipçi paneli üzerinden işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirerek daha fazla kitleye ulaşabilirsiniz. Bu durumda destek alacağınız sitenin ya da firmanın güvenilir ve kaliteli hizmet sunan bir yer olması gerekmektedir. Bu yüzden sizlere smm.gent.r sitemizin sizlere sunduğu hizmet özelliklerini inceleyeceğiz. 

Öncelikle takipçi alımı yapmak istiyorsanız fakat siteye üye olmadan hizmet ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsanız smm.gen.tr sitemize girerek aşağıda gösterilen hışgeldiniz kısmına tıklayarak sistemimize giriş yapabilirsiniz. 

Dilerseniz sitenin üst kısmındaki paketler butonuna tıklayarak da üye olmadan paketlerimizi görüntüleyebilirsiniz. Bunun dışında hakkımızda ve sözleşmeler butonu aracılığı ile de sitemiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Eğer sitemiz ile ilgili bilgi edinmek için ekibimiz ile görüşmek isterseniz iletişim butonu aracılığı ile bizlere whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Üyelik sonrasında yukarıda görüldüğü üzere mail adresiniz ve üye olurken kendinize belirlemiş olduğunuz şifre ile giriş yapabilirsiniz. Eğer üye olurken hata alıyorsanız muhtemelen aynı mail adresi ile daha önce üyelik gerçekleştirmiş olmalısınız. Bizimle iletişime geçerek mail adresinizi iletebilirsiniz ve daha önce oluşturulmuş bir üyeliğinizin olup olmadığını sorabilirsiniz. Ardından sorunsuz bir şekilde sitemize giriş yapabilirsiniz ve aşağıdaki gibi önce kategorinizi seçmeniz gerekmektedir. sipariş ver işleminizi tamamlamadan önce bakiye yükleme işlemi de yapmanız gerekmektedir. 

Kategori seçimi sonrasında servis olarak pinterest takipçi paneli üzerindeki pinterest takipçi servisini seçebilirsiniz. Servi seçimi sonrasında üç numaralı işlemde link kısmını doldurmanız gerekmektedir. Profil linkinizi link kısmına yapıştırdıktan sonra miktar kısmına da ne kadar takipçi alımı yapmak istiyorsanız o kadar yazmanız gerekmektedir. 

Zorunlu alanların tümünü doğru bir şekilde tamamladıktan sonra sipariş ver butonuna tıklayabilirsiniz. Pinterest takipçi paneli hizmetleri yabancı kullanıcılardan oluşmaktadır. Tamamlanma süresi ortalama 0-72 saat arasında olmaktadır. 

Sizler sipariş verdikten sonra yukarıdaki gibi sipairşlerim kısmında depolanmaktadır. siparişinize bir sipariş kodu ve statü tanımlanmaktadır. statüsüne göre siparişinizin durumunu kontrol edebilirsiniz. Herhangi bir soru veya sorunda bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.