0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Reddit Abone Paneli Kullanımı

Smm.gen.tr sitemize girerek sizler de reddit abone paneli üzerinden profilinizin popülerliğini arttırabilirsiniz. Reddit profilinizin daha popüler olması ve en çok görüntülenen profil olmak istiyorsanız aşağıdaki detaylara bakabilirsiniz. 

Sitemiz tamamı ile otomatik olarak çalışmaktadır ve sizler dilediğiniz zaman en uygun ücretler ile hizmetleri elde edebilme imkanını elde edebilirsiniz. Fırsatlarımızdan yararlanmak için öncelikle smm.gen.tr sitemize kayıt olabilirsiniz ya da bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında bilgi alırken sizin için bir kullanıcı açmamızı talep edebilirsiniz. 

Bakiye yüklemek için bakiye ekle butonuna tıklayarak bakiye yükleme sayfasına gidebilirsiniz. Bakiye yüklerken dikkat etmeniz gereken birkaç husus bulunmaktadır. Kesinlikle kart bilgileriniz veya şifreleriniz bizim tarafımızdan görüntülenmemektedir. 3d güvenli ödeme yöntemleri aracılığı ile reddit abone paneli üzerinden işlem yapabilirsiniz. 

Giriş yaptıktan sonra öncelikle kategori  seçimi yapmanız gerekmektedir. Reddit kategorisini seçtikten sonra servis seçimi yapmanız gerekmektedir. servis seçimini servis açıklamasında yazılı olan bilgiler doğrultusunda sizlere en uygun olanı seçerek tamamlayabilirsiniz.

Link kısmına profil linkinizi yapıştırmanız gerekmektedir. son olarak almak istediğiniz takipçi miktarını minimum ve maksimum değerlere dikkat ederek miktar bölümüne yazmanız gerekmektedir. Çıkan tutar sizin ödeme yapavağınız tutardır. Siparişinizi onaylayıp sipariş verebilirsiniz. 

Siparişlerinizi oluşturduktan sonra siparişiniz siparişlerim kategorisinin altında sıralanmaktadır işlem sonunda teddit abone paneli üzerinden aldığınız kullanıcılar yukarıdaki gibi hesabınıza yansımaktadır. Eğer siparişleriniz ile ilgili herhangi bir soru veya sorun yaşarsanız sipariş numaranız ile birlikte 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattımız aracılığı ile bizimle iletişime geçebilir ve probleminizi bizimle paylaşabilirsiniz.