0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Reddit Olumlu Oylama Paneli Kullanımı

Smm.gen.tr - Reddit olumlu oylama paneli aracılığı ile dilediğiniz miktarda hizmet alımı gerçekleştirebilirsiniz. Reddit hizmetlerinden yararlanırken dikkat etmeniz gerekeken bazı hususlar bulunmaktadır. panel.sosyalmedyaofisi.com sitemize giriş yaptıktan sonra karşılacağınız aşağıdaki ekran ile dilerseniz bizimle iletişime geçebilir , dilerseniz üyelik oluşturabilir, dilerseniz de paketler butonuna tıklayarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Eğer üyelik yaptırmak için aklınızda soru işaretleri var ise direkt olarak paketler butonuna tıklayabilirsiniz. Paketler butonuna tıkladıktan sonra hizmetlerimizin tamamı sıralanacak ve servis ismi , minimum değer , maksimum değer, servis ücreti gibi temel bilgiler sizlere gösterilmektedir. Fakat eğer sitemiz ile ilgili detaylı bilgi edinmek istiyorsanız sitemize üyelik oluşturmanız gerekmektedir.

Siparişlerinizi oluşturmadan önce muhakkak yukarıdaki bilgilendirme tablosunu okumanız gerekmektedir. Bilgilendirme tablosunda sistemin çalışma biçiminden işlemlerinizi ne şekilde yapmanız ve nelere dikkat etmeniz gerektiğine kadar ihtiyacınız olan tüm bilgileri barındırmaktadır

Siparişlerinizi oluşturmadan önce muhakkak yukarıdaki bilgilendirme tablosunu okumanız gerekmektedir. Bilgilendirme tablosunda sistemin çalışma biçiminden işlemlerinizi ne şekilde yapmanız ve nelere dikkat etmeniz gerektiğine kadar ihtiyacınız olan tüm bilgileri barındırmaktadır.Reddit kategorisini seçip ilgili servis seçimi de yaptıktan sonra link kısmına gönderi linkini yapıştırmanız gerekmektedir.

Ardından miktar kısmına minimum ve maksimum değerler arasında bir miktar belirlemeniz gerekmektedir. Ardından çıkan tutar sizin ödeyeceğiniz tutar olmaktadır. Eğer yeterli bakiyeniz yok ise siparişinizi oluşturamamaktasınız bunun için öncelikle bakiye yükleme işlemi yapmanız gerekmektedir. 

Siparişlerinizi oluşturduktan sonra siparişleriniz yukarıdaki siparişlerim kısmında depolanmaktadır. Eğer yapmış olduğunuz işlem bir otomatik işlem ise oto işlemler kategorisinin altında depolanacaktır. Siparişlerim kıısmından siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz. yaşanabilecek herhangi bir soru veya sorunda bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.