0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Shazam Dinlenme Paneli Kullanımı

Smm.gen.tr sitemiz üzerinden shazam dinlenme paneli aracılığı ile hizmet almak istiyorsanız detaylara hakim olmanız gerekmektedir.  Sizler için panelimiz ile ilgili tüm detayları aşağıda bulunmaktadır. Kendinize oluşturmuş olduğunuz üyelikte mail adresi ve şifre ile aşağıdaki gibi giriş yapabilirsiniz. 

Giriş yaptıktan sonra sol bölümde aşağıdaki gibi yeni sipariş ver kısmından siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. oto işlemler kısmında hizmetlerden otomatik olanları satın aldığınızda siparişlerinizin depolandığı kısımdır. Paketler kısmı hizmetlerimizin tamamının göründüğü kısım olmaktadır. siparişlerim kısmında sistemimiz üzerinden verdiğiniz siparişlerin depandığı alandır. Bakiye ekle butonu ile bakiyelerinizi yükleyebilir, destek kısmı üzerinden de teknik ekibimiz ile iletişim kurabilirsiniz. 

Sistemimizi kullanırken aşağıda görünen bilgilendirme tablosu ile tüm detaylara ve dikkat etmeniz gereken tüm kriterlere ulaşabilirsiniz. Sipariş verirken ya da sistemi kullanırken bilmeniz gereken tüm bilgiler bilgilendirme tablosunda bulunmaktadır. Aklınızda olan herhangi bir soru işareti olduğunda bizimle ileitşime geçebilirsiniz. Tüm sosyal medya platformları için geçerli olan genel kaideler barındırmaktadır.

Sipariş verirken bakiyeniz yok ise eğer bakiye yükleme işlemi yapmanız gerekmektedir. Bakiyeniz var ise aşağıdaki adımları birlikte takip ederek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Sipariş verirken shazam dinlenme paneli üzerinden öncelikle kategori seçimi yapmanız gerekmektedir. Kategori seçimi yaparken kategori kısmını açıp listeyi aşağı kaydırmanız gerekmekte ve sizlere hitap eden kategoriyi seçmeniz gerekmektedir. 

Kategori seçimini gerçekleştirdikten sonra yukarıdaki gibi servis seçimi yapmanız gerekmektedir. shazam dinlenme servisini seçebilirsiniz. servis seçimi sonrasında servis açıklamasını okumanız gerekmektedir. açıklama üzerinden minimum ve maksimum değerler, başlangıç ve bitiş süreleri, servis kalitesi gibi bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgileri muhakkak okumanız gerekmektedir. Okumadığınızda ve siparişlerinizi oluşturduğunuzda servis açıklamasını okumuş varsayılırsınız.

Servis seçimi sonrasında link kısmına shazam şarkı linki girmeniz gerekmektedir. shazam dinlenme paneli üzerinden alacağınız hizmetlerde şarkınızın ön plana çıkması ve daha fazla kullanıcı tarafından ilgi görmesi için harika bir yöntem olmaktadır.  Miktar kısmına minimum ve maksimum değerlere dikkat ederek bir sayı yazmanız gerekmektedir. Sistem bu miktar üzerinden sizlere otomatik olarak bir tutar hesaplamaktadır. Bakiyeniz de yeterli ise sipariş ver butonuna tıklayarak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. 

Siparişleriniz ile ilgili herhangi bir soru veya sorunda siparişlerim kısmındaki sipariş kodunuz ile birlikte bizlere 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.