0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Shazam Takipçi Paneli Kullanımı

Smm.gen.tr sitemiz aracılığı ile sizler de shazam takipçi paneli üzerinden takipçi alımı yapmak istiyorsanız aşağıdaki detatlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Smm.gen.tr sitemize giriş yaptıktan sonra öncelikle bir kayıt işlemi gerçekleştirmelisiniz. Eğer kayıt işlemi yapmadan işlem yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek hizmet ile ilgili bilgi ve satın alma işlemi yapabilirsiniz fakat direkt site üzerinden daha uygun ücretler ile alım yapabilmektesiniz. paketler butonuna tıklayarak üyelik öncesinde hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Kayıt ol butonuna tıkladıktan sonra karşınıza yukarıdaki gibi bir ekran gelecektir. ad soyad gibi diğer temel bilgileri de doldurduktan sonra sitemize üye olabilirsiniz. sizden kişisel bilgileriniz veya hesap şifreleriniz kesinlikle istenmemektedir. ve kayıt olurken bizlere vermiş olduğunuz bilgilerin tamamı üçüncü kişi veya kurumlar ile paylaşılmamaktadır.

Kayıt ol işlemlerini tamamladıktan sonra yukarıdaki gibi mail adresiniz ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. yukarıda girmiş olduğunuz mail adresi ve kendinize belirlemiş olduğunuz şifre ile giriş yapabilirsiniz eğer giriş ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sistemimiz ile ilgili detaylı bilgiler için sayfayı aşağı kaydırabilir sıkça sorulan sorular ve temel bilgiler konusunda da hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

Giriş işlemlerinizi tamamladıktan sonra kategori seçimi yapmanız gerekmektedir. Kategori olarak shazam kategorisini seçmeniz gerekmektedir. Ardından servis olarak da shazam takipçi servisini seçebilirsiniz. Servis ile ilgili bilgi sahibi olmak için sağ tarafta bulunan bilgilendirme tablosunu okumanız gerekmektedir. Bilgilendirme tablosunda servisin minimum ve maksimum değeri , ücreti , başlama süresi ve telafili olup olmadığı hakkında sizlere bilgiler verilmektedir.

Shazam takipçi paneli üzerinden işlem yaparken kategori olarak shazam , servis olarak da shazam takipçi servisini seçebilirsiniz. Link olarak profil linkinizi kullanmanız gerekmektedir. Miktar kısmına da takipçi olarak ne kadar alım yapmak istiyorsanız sayı olarak yazabilirsiniz. Tabi burada minimum ve maksimum değere dikkat etmeniz gerekmektedir.

Ardından tutar olarak sizlere bir ücret belirtilmektedir. Bu ücretlendirme birim fiyatı üzerinden yapılmaktadır. Eğer yeterli bakiyeniz var ise sipariş ver butonuna tıklayarak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Fakat bakiyeniz yeterli değil ise bakiye yükleme işlemi yaptıktan sonra tekrardan sipariş vermek için işlem yapabilirsiniz. 

Siparişlerinizi oluşturduktan sonra siparişleriniz siparişlerim sayfasının altında depolanmaktadır. sipariş statünüzüze göre siperişinizin takibini yapabilirsiniz. Siparişlerinizi oluşturduktan sonra siparişleriniz siparişlerim sayfasının altında depolanmaktadır. sipariş statünüzüze göre siperişinizin takibini yapabilirsiniz.