SMM Panel İnstagram Türk İzlenme Satın Alma İşlemi Resimli Anlatım

SMM Panel İnstagram Türk İzlenme Satın Alma İşlemi Resimli Anlatım

SMM Panelde, İnstagram gerçek Türk izlenme satın al işlemi nasıl yapılır? Resimli olarak sizlere aktaracağız. Nedir bu izlenme, ne işe yarar? Merak edilen sorularla anlatımıza başlıyoruz.

İnstagram ilk başlarda görsel ve yazlı metinlerin paylaşım yeri olsa da zamanla video paylaşım alanına döndü. Artık takipçileriniz uzun yazılar okumak yerine, videodan izlemeyi tercih ediyor. Bu kimi zaman üşengeçlikten kaynaklanırken kimi zamanda yoğun tempoda çalışan, evinin işleri ile uğraşan kişilerin tercih ettiği bir takip yöntemidir.

İnstagram Türk izlenme satın alınca ne olacak? İnstagram izlenme satın almak size on binlerce belki de milyonlarca yeni izlenmenin kapısını aralayacak. Şöyle düşünün: İnstagram’da bir video paylaşıldı, 1000 görüntülenme var, bu sizin dikkatinizi çekmez. Diğer tarafta: 10.000.000 milyon izlenme var. Bu kadar kişi seyretmişse güzeldir, ben de bakayım mantığı ile hareket edersiniz.

İnstagram kullanıcılarının birçoğu da aynen böyle düşünüyor. Haliyle çok izlenen İnstagram videoları daha çok izlenmeye başlanıyor. Çünkü yeni takipçiler ve izleyiciler videoyu çeşitli mecralarda paylaşıyor, bu durumda takipçi sayınız da artmaya başlıyor.

İnstagram izlenme satın alma işlemi ile siz de en beğendiğiniz paylaşımlarınızın görüntülenme sayısını arttırabilirsiniz. Bu sizlere doğal ve yeni binlerce takipçi kazandırır. SMM panelde izlenme satın almak neredeyse bedava, evet o kadar ucuz ki fiyatları görünce bedavaymış diyeceksiniz.

SMM panele https://panel.smm.gen.tr/giris-yap linkine tıklayın, kullanıcı adı ve şifreniz ile panele giriş yapın. Karşınıza aşağıdaki bir görsel çıkacak. Kategori bölümünü açıyoruz, birçok satın alma işlemi karşınıza çıkacak. İnstagram izlenmeye tıklıyoruz.

İnstagram izlenme dedikten sonra servisler bölümüne geliyoruz. Burada da bizleri farklı satın alma opsiyonları bekliyor. “İnstagram Türk izlenme – etkileşim – profil ziyareti anlık” yazan yere tıklıyoruz. Oradak 0.50 TL, yani 50 kuruş dikkatinizi çekmiştir.

Bu adımdan sonra sağ tarafta İnstagram Türk izlenme satın alma işlemleri için detayları göreceksiniz. URL yazan yere İnstagram kullanıcı adınızı, miktar yazan alana satın almak istediğiniz izlenme sayısını yazın. “Siparişimi kontrol ettim, onaylıyorum” yazan bölüm onaylayın ve sipariş ver diyerek SMM panelden İnstagram izlenme satın alma işlemini tamamlayın.

SMM paneldeki işlemlerimiz bu kadar basit. Bu alandan minimum 100, maksimum 10 milyon instagram izlenme satın alabilirsiniz. Gördüğünüz gibi, 50 kuruşa 1000 izlenme, 5 TL’ye 10.000 izlenme, 50 TL’ye 100.000 görüntülenme, 500 TL’ye 1.000.000 izlenme satın alabilirsiniz.