0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

SoundCloud Takipçi Paneli Kullanımı

Smm.gen.tr sitemiz aracılığı ile soundcloud takipçi paneli üzerinden profilinizin diğer kullanıcılardan daha popüler olmasını sağlayabilir ve şarkılarınızın daha fazla kullanıcıya ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Tüm detaylar aşağıdaki gibidir: 

Giriş yaptıktan sonra kateogri olarak soundcloud kategorisini seçebilirsiniz. Diğer platformlardan da ihtiyacınız olan bir kategori olur ise onu seçerek de işlemlerinizi devam ettirebilirsiniz. Fakat soundcloud için işlem yapacaksanız soundcloud kategorisini seçebilirsiniz. 

Kategori seçimi sonrasında servis seçimi yapmanız gerekmektedir. Servis seçimi yaparken souncloud takipçi paneli üzerinden takipçi servisini seçebilir ve servisin açıklamasını kontrol ederek dikkat etmeniz gereken hususları öğrenmeniz gerekmektedir.

 

Yukarıda işaretlenmiş olan servisin isminde yazılı olan özelliklerde sıra ile servis ismi, servisin kapasitesi maksimum olarak, hızının nasıl olduğu normal, hızlı , doğal artan gibi özelliklere göre hıznın belirlenmesi ve kullanıcı adının girilmesinin yeterli olduğu bilgisi ile ücret olarak 1000 adet ücretinin yazılı olmasından da seçiminizi yapabilirsiniz. 

Kategori , servis seçimi yaptıktan sonra link kısmına servisin isminde yazılı olduğu gibi kullancıı adı yazabilirsiniz. Ardından miktar kısmına ne kadar takipçi talebinizin olduğunu da sayı olarak yazanilirsiniz ve çıkan tutar kadar bakiyeniz var ise eğer siparişinizi sorunsuz bir şekilde verebilirsiniz. Fakat eğer yeterli bakiyeye sahip değilseniz siparişinizi maalesef oluşturamamaktasınız. 

Soundcloud profilinizde followers olarak yansıyan kısım yukarıda görünmektedir. Alacağınız takipçiler profilinizde yukarıdaki gibi yer alacaktır. Siparişiniz ile ilgili yaşayabileceğiniz herhangi bir soru veya sorunda bizimle 0850 840 22 12 numaralı whtatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Eğer direkt olarak whatsapp üzerinden iletişime geçmek istemiyorsanız soundcloud takipçi paneli üzerinden destek butonu ile sipariş kodunuzu iletebilir ve destek talebinde bulunabilirsiniz.