0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

SoundCloud Beğeni Paneli Kullanımı

Smm.gen.tr sistemimiz üzerinden soundcloud beğeni paneli aracılığı ile şarkılarınıza beğeni alımı yapmak istiyorsanız hzılı ve kısa süre içerisinde istediğiniz miktarda alım yapabileceğiniz basit bir ara yüzüne sahip sitemizden dilediğiniz zaman hizmet alabilmek için detayları inceleyebilirsiniz.

Sitemizden coundcloud beğeni alımı yapabilmek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üye olamdan da tüm paketlerimize göz gezdirmek istiyorsanız panel.sosyalmedyaofisi.com sitemize girerek paketler butonuna tıklayabilir ve hizmetlerimizi görüntüleyebilirsiniz. Ardından bir üyelik gerçekleştirerek sitemize giriş yapabilirsiniz. Bakiye yükleme işlemi yaptıktan sonra siparişlerinizi kısa süre içerisinde oluşturabilirsiniz. 

Siparişlerinizi oluştururken öncelikle kategori kısmından soundcloud kategorisini seçmeniz gerekmektedir. kategori seçimi yaparken öncesinde veya sonrasında mutlaka sitemizdeki genel bilgilendirme tablosunu muhakkak okumanız gerekmektedir. Soundcloud beğeni servisini seçebilirsiniz. Ardından servisin açıklamasını okumanız gerekmektedir. Servisin makismum - minimum değerleri , hızı ve servis ile ilgili bilmeniz gereken diğer detaylar ile ilgili bilgiler bulunmaktadır.  Servis açıklamasını okuduktan sonra siparişinize devam edebilirsiniz. 

servis seçimi sonrasında şarkınızın linkini link kısmına yapıştırmanız gerekmektedir. Ardından ne kadar beğeni almak istiyorsanız miktar kısmına istediğiniz rakamı yazabilirsiniz. Fakat miktar yazarken minimum ve maksmum değerlere dikkat etmeniz gerekmektedir. Ardından siparişinizi onaylayıp sisteme gönderebilirsiniz.

Siparişleriniz siparişlerim kısmında depolanmaktadır. Siparişiniz ile ilgili detaylara oradan bakabilirsiniz. Ve siparişiniz ile ilgili yaşayabileceğiniz herhangi bir soru veya sorunda bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.