0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

SoundCloud Dinlenme Paneli Kullanımı

Smm.gen.tr sitemiz üzerinden soundcloud dinlenme paneli aracılığı ile dinlenme sayınızı arttırmak için hemen sitemize üye olabilirsiniz. Sistemimizin işleyişi ile ilgili adım adım bilgilendirmeler aşağıdaki gibidir. Detayları inceleyerek siparişlerinizi hızlıca oluşturabilirsiniz.Sipariş vereceğinizi kararlaştırdıktan sonra sistemimize kayıt olabilir kendinize ücretsiz bir panel oluşturabilirsiniz. Üyelik girişi sonrasında tamamıyla sizlere ait olan bir panele sahip olacaksınız. dilerseniz bu panel aracılığı ile sizler de satış yapabilirsiniz. 

Sitemize giriş yaptıktan sonra sistemimizin çalışma mantığı ile ilgili bilgilendirme tablosu bulunmaktadır. Bu tabloyu okuduktan sonra sistemimiz ile iglili temel bilgilere sahip olacaksınız. Sipariş verebilmek için hesabınızda bakiye bulunması gerekmektedir. öncelikle ufak bir miktar bakiye yüklemesi gerçekleştirebilirsiniz. Ardından kategori olarak soundcloud kategorisini seçebilirsiniz.

Kategori seçimi sonrasında servis seçimi yapmanız gerekmektedir. Soundcloud dinlenme servisini de seçtikten sonra servisin açıklamasını okumanız gerekmektedir. servis açıklamasında yazılı olan bilgileri okumadan sipariş verdiğinizde bilgileri okunmuş varsayılırsınız. Servis seçimi sonrasında link kısmına şarkı linkini yapıştırmanız gerekmektedir.

Ardından şarkınıza almak istediğiniz dinlenme miktarını minimum ve maksimum değerlere dikkat ederek miktar kısmına yazabilirsiniz. Tutar kısmında sizler miktara ne yazarsanız sistem otomatik olarak hesaplayarak ödeyeceğiniz tutarı sizlere göstermektedir. Sizler tutarı onayladıktan sonra sipariş ver butonuna basarak siparişinizi sisteme gönderebilirsiniz. 

Alacağınız soundcloud dinlenme paneli hizmetleri yukarıda ok ile gösterilen alana yansıtılmaktadır. Buradan kullanıcılar şarkılarınızı dinlerken ne kadar çok dinlenme sayısına ulaştığını görüntülemektedir. Siparişlerim kısmında depolanan siparişleriniz ile ilgili herhangi bir soru veya sorunda bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebiirsiniz. Siparişiniz ile ilgili sorularınızda muhakkak siparişlerim kısmından alacağınız sipariş kodunuzu bizlere ulaştırmanız gerekmektedir.