0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Spotify Çalma Listesi Takipçi Paneli Kullanımı

Spotify çalma listesi takipçi paneli tamamıyla otomatik olarak çalışmaktadır. siparişleriniz direkt olarak sisteme gidilerek işlenmekte ve sizler için hızlı bir şekilde tanımlanmaktadır. Bu durumda işlemlerinizi eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeniz gerekmektedir. örneğin çalma listesi takipçi satın alırken profil linki kullanmamanız gerekmektedir. Ya da hesabınızın linki sipariş verdikten sonra değiştirmemeniz ve çalma listenizi silmemeniz gerekmektedir. 

smm.gen.tr sitemize üye olduktan sonra giriş için mail adresinizi ve kayıt olurken kendinize belirlemiş olduğunuz şifre ile giriş yapabilirsiniz. Ardından sitemize biraz göz gezdirerek basit bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Listelere girmek dinlenme sayısını da arttırmaktadır ki bu da kullanıcıların şarkılarından gelir elde etme olanaklarını arttırmaktadır. panelimize giriş yaptıktan sonra aşağıdaki gibi bir yapı sizleri karşılamaktadır.

Sol tarafta bulunan kırmızı bilgilendirme tablosu spotify çalma listesi takipçi paneli kullanıcılarının tamamının hakim olması gereken bilgiler olmaktadırlar. orta kısımda bulunan sipariş ver kısmında öncelikle çalma listesi takipçi kategorisini seçtikten sonra ok ile gösterilen kısım olan servisler kısmını açtığınız zaman birbirinden farklı özelliklere sahip olan servisleri görüntüleyebilirsiniz.

Bu servislerden sizlere en uygun olanı seçtikten sonra link kısmına da çalma listenizin linkini yazabilirsiniz. Ardından miktar bölümüne istemiş olduğunuz takipçi miktarını yazarak siparişinizin büyük bir bölümünü tamamlamış olabilirsiniz. Son olarak da sağ tarafta bulunan servis açıklaması kısmından seçmiş olduğunuz servise ait olan bilgileri de okuyarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

Siparişlerinizin tamamı siparişlerim kısmında depolanmaktadır. siparişiniz ile ilgili yaşayabileceğiniz herhangi bir soru veya sorunda bizimle 0850 840 22 12 numarralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.