0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Spotify Dinlenme Paneli Kullanımı

Spotify dinlenme paneli üzerinden şarkı dinlenmelerinizi arttırmak istiyorsanız bu konuda yeterli bilgiye sahip olmanız gerekmektedir. Spotify dinlenme ve sosyal medya ofisi web sitemiz ile ilgili tüm detaylar aşağıdadır. sizler de spotify dinlenme satın almak istiyorsanız muhakkak panelimizi denemelisiniz. Memnun kalacağınızdan süpheniz olmayacaktır. aşağıdaki yönergeler ile birlikte harika bir deneyim kazanacaksınız. 

Spotify dinlenme paneli üzerinden üyelik oluşturduktan sonra kategori olarak spotify türk dinlenme ya da spotify dinlenme olarak geçen yabancı dinlenme hizmetlerinden birini seçmeniz gerekmektedir. sizler için hangi kategori uygun ise onu seçebilirsiniz.

Yukarıdaki servislerden sizin isteğinize uygun olan özellik ve bütçedeki servisi seçebilirsiniz. Dinlenmelerde premium dinlenmeler , ücretsiz dinlenmeler ve çalma listesi dinlenme ile albüm oynatmalarını da barındıran servis çeşitliliğinde istediğiniz hizmeti seçebilirsiniz.

Seçtiğiniz servise uygun olarak sizlere bir açıklama tablosu gösterilecektir. sağ taraftaki açıklama metnini de okuduktan sonra ona uygun özellikleri okuyabilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra link ve miktar kısmını da doldurmanız gerekmektedir.

 

Spotify dinlenme servislerinden eğer albüm dinlenmesi alacaksanız albüm linki , normal şarkı dinlenme alacaksanız şarkı linki girmeniz gerekmektedir. Yukarıda miktar kısmında 1000 adet miktar yazılı olmaktadır. Çünkü spotify dinlenme paneli üzerinden işlem yaparken en az 1000 dinlenme almak durumundasınız.

Siparişinizi genel bilgiler dahilinde doğru olarak girip tamamladıktan sonra veriler spotify şarkınızın dinlenme analitiğine yansımaktadır. Yansımalar ortalama 0-48 saat sonra olmaktadır.

Dinlenmeler hesabın güvenliği için yavaş olarak aktarılmaktadır. Siparişinizin statüsü tamamlandı olduktan 2 gün sonra eğer eksik ise bizlere analiz ekran görüntüsü ile birlikte sipariş kodunuzu ileterek talepte bulunabilirsiniz. 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattımız üzerinden sizlere yardımcı olabiliriz.