0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Spotify Takipçi Paneli Kullanımı

Smm.gen.tr - Spotify takipçi paneli aracılığı ile dilediğiniz miktarda takipçi alımı gerçekleştirebilirsiniz. Spotify takipçi hizmetlerinden yararlanırken dikkat etmeniz gerekeken bazı hususlar bulunmaktadır. spotify takipçi satın almak istediğinizde panelimizdeki hizmetlerin özelliklerini ve detayları öğrenebilmek için bizimle iletişime geçebilir ya da sitemize üyelik oluşturabilirsiniz. Üyelik öncesine paketler butonuna tıklayarak da hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Paketler butonuna tıkladıktan sonra hizmetlerimizin tamamı sıralanacak ve servis ismi , minimum değer , maksimum değer, servis ücreti gibi temel bilgiler sizlere gösterilmektedir. Sitemize üyeliğinizi gerçekleştirip bakiye yükleme işlemini tamamladıktan sonra  ortadaki bölümde kategori kısmını açarak oradan spotify profil takipçi kategorisini seçtikten sonra bir aşağısında bulunan servis kısmını açıp sizlere en uygun olan servisi seçmeniz gerekmektedir.

Servislerin tamamı birbirinden farklı özelliklere sahip olmaktadır. Bu yüzden servis seçimi sonrasında sağ taraftaki servis açıklamasını da mutlaka okumanız gerekmektedir. Servis seçimi ve açıklama detayları aşağıdaki gibidir. Servis kısmını açtıktan sonra 2 ve daha fazla servis görüntüleyebilirsiniz. Bunların tamamı müşteri talepleri üzerine eklenen farklı özelliklere sahip olan servisler olmaktadırlar. Servislerin isimlerine özet özellikleri yazılı olmaktadır.

Servis seçimi sonrasında link olarak spotify profil linki , miktar olarak da profilinize gelecek olan takipçi sayısını belirledikten sonra sistemin 1000 adet fiyatı üzerinden ücretlendirdiği tutar sizlere gösterilmektedir. bu tutarı ve servis bilgilerini okuduğunuzu onayladıktan sonra siparişlerinizi verebilirsiniz. Ardından siparişiniz oluşturulduktan sonra bir sipariş kodu belirlenmektedir. bu sipariş kodu siparişlerim kısmında yer almaktadır.

Aynı zamanda siparişinizin detayları da ilgili bölümde yer almaktadır. Siparişiniz ile ilgili herhangi bir soru veya sorunda bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Spotify takipçi paneli üzerinden işlemlerinizi birkaç dakika içerisinde oluşturabilieceğiniz yönergemizi okuyarak zorlanmadan işlemlerinizi halledebilirsiniz.