0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Tiktok Beğeni Paneli Kullanımı

smm.gen.tr - Tiktok beğeni paneli ile sizler de tiktok videolarınıza istediğiniz miktarda beğeni alımı yapabilirsiniz. bayi panelimiz ile uygun ücretli , kaliteli hizmetler almak istiyorsanız detayları mutlaka okumalısınız. 

Genel anlamda servis seçiminde kalite ve ücret doğru orantılı olmaktadır. bu yüzden seçimlerinizi yaparken şu an mevcut olan MS4 servisini kullanabilirsiniz. Hem düşüşü çok olmayan hem de hızlı olan en kaliteli servislerimizden biri olmaktadır. Fakat eğer daha yavaş ve uygun ücretli servis isterseniz diğer servislerden de seçiminizi yapabilirsiniz. 

Tiktok beğeni kategorisini yukarıdaki gibi seçebilirsiniz. Ardından servis seçimi yapmanız gerekmektedir. Servis seçimi yaparken servisin isminde yazılı olan bilgileri ve servis açıklamlarında yazılı olmaktadır. Kategori seçiminde tiktok beğeni paneli kategorisini seçmeniz önemli olmaktadır.

Servis seçimlerinde isimlerinde yazılı olan maksimum değerleri, içerisindeki kullanıcı kalitesi , telafili olup olmadıkları ve 1000 adet ücretleri yazılı olmaktadır. Bu bilgilere dayanarak servis seçimi yapabilirsiniz.  tiktok beğeni paneli üzerinden alımlarınızı yaparken dikkat etmeniz gereken hususlardan bir tanesi de izlenme sayısıdır.

Eğer izlenme sayınız düşük ise beğeni almanız uzun vadede hesabınıza zarar verecektir. Çünkü izlenme sayısı 100 olan bir videonun 500 beğenisinin olması mantıksal bir hata olmaktadır. 100 kişi izlediyse 500 kişi nasıl beğenir. Bu şekilde işlem yapmanızda bir süre sonra algoritmanın dikkatini seçeceği için hesabınızın ban yemesine sebep olabilmektedir. 

Tiktok beğeni paneli üzerinden alımlarınızı yaparken dikkat etmeniz gereken hususlardan bir tanesi de izlenme sayısıdır. Eğer izlenme sayınız düşük ise beğeni almanız uzun vadede hesabınıza zarar verecektir. Çünkü izlenme sayısı 100 olan bir videonun 500 beğenisinin olması mantıksal bir hata olmaktadır. 100 kişi izlediyse 500 kişi nasıl beğenir. Bu şekilde işlem yapmanızda bir süre sonra algoritmanın dikkatini seçeceği için hesabınızın ban yemesine sebep olabilmektedir. 

Tiktok beğeni paneli aracılığı ile alımlarınızı yapmadan önce profil gizliliğinizi açmanız gerekmektedir. Aynı zamanda siparişlerinizi oluşturduktan sonra sipariş tamamlanmadan videoyu silmeniz ya da hesabı gizliye almanız kullanıcı hatası olarak görülmekte ve siparişinizin kısmi tamamlanması bakiyenizin yanması gibi sonuçlar doğurabilmektedir. Herhangi bir soru veya sorunda bizlere 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.