0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Tiktok İzlenme Paneli Kullanımı

Smm.gen.tr sitemizden tiktok izlenme paneli üzerinden çok uygun ücretler ile binlerce izlenme sahibi olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler çok basit. Hızlı bir şekilde sosyal medya hesaplarınızı büyütmek için aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. 

sitemize girdikten sonra sipariş vermek için yeni sipariş butonuna basmanız için konulan bir buton olmaktadır. Oto işlemler kısmında otomatil hizmetleri aldığınızda oto siparişlerinizin barındığı kısım aynı şekilde sosyal medya hizmetlerimiz ile ilgili tüm servislerimizin sıralandığı paketler kısmından hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Refil kısmı telafili olan siparişlerin sıralandığı bölüm olmaktadır. Bakiye ekle butonu aracılığı ile bakiyelerinizi ekleyebilirsiniz.

Bilgilendirme tablosu smm.gen.tr sitemize kayıt olan tüm panel kullanıcıları için önemli bir bilgilendirme tablosu olmaktadır. Tüm hizmetler ve site kurallarının bulunduğu bilgilendirme tablosunu üyelik sonrasında mutlaka okumanız gerekmektedir. Siparişleriniz ve kullanım açısından son derece önemli olmaktadır. Burada bizimle iletişim kurabileceğiniz telefon numarası, siparişlerinizi oluştururken dikkat etmeniz gereken genel kaideler nelerdir bunları barındıran bir bilgilendirmeden oluşmaktadır.

Üyelik işlemleri sonrasında panele giriş yaptıktan sonra öncelikle 10 Tl bakiye yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Alımlarınızı yaparken bakiyenizi tüketerek işlem yaptığınız için öncelikle hesabınızda bakiye olması gerekmektedir. bu yüzden 10 tl gibi uygun bir ücreti bakiye olarak yükleyebilirsiniz.

Bakiye işleminizi de hallettikten sonra yukarıda görüldüğü üzere kategori olarak öncelikle tiktok izlenme kategorisini seçmeniz gerekmektedir. beğeni , takipçi, izlenme işlemleri yaparken profilinizin herkese açık olması gerekmektedir. Bu yüzden profilinizi herkese açık yaptıktan sonra sitemizden işlem yapabilirsiniz. 

Kategori seçimi sonrasında servis seçimi yapmanız gerekmektedir. servis kısmını açtığınızda yukarıdaki gibi 2 ve daha fazla servis sizlere sunulacaktır. İstediğiniz servisi seçtikten sonra aşağıda görüldüğü gibi işlemlerinize devam etmeniz gerekmektedir. 

Servis seçimi yaparken servisin isminde ve sağ tarafta bulunan servis açıklaması kısmına dikkat etmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda servisin isminde yazılı olan ücret 1000 adet ücreti olmaktadır. Servis seçimi sonrasında videonuzun linkini ilgili alan olan link kısmına yapıştırmanız gerekmektedir. Servis seçimi yaparken servisin isminde ve sağ tarafta bulunan servis açıklaması kısmına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Aynı zamanda servisin isminde yazılı olan ücret 1000 adet ücreti olmaktadır. Servis seçimi sonrasında videonuzun linkini ilgili alan olan link kısmına yapıştırmanız gerekmektedir. Tiktok izlenme paneli üzerinden izlenme aldıktan sonra muhakkak beğeni alımı da yapmalısınız. 

Eğer kendi siteniz var ve api ile servislerimizi çekmek istiyorsanız ap kısmından yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda siparişiniz ile iglili herhangi bir sorun yaşadığınızda destek kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer yandan işlem öncesi ve sorasında destek almak istiyorsanız ve birebir iletişime geçmek istiyorsanız 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattımız üzerinden sizlere yardımcı olabiliriz.