0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Tiktok Takipçi Paneli Kullanımı

Tiktok takipçi alma nedenlerinden bir tanesi kullanıcıların canlı yayın açma isteğinden doğmaktadır. Kullanıcılar canlı yayınlar açarak hem kullanıcıları davet etme hem de gelir elde etme imkanlarından yararlanmak istemektedir. Fakat tiktok kuralları gereği kullanıcıların canlı yayın açma kriterlerinden bir tanesi 1000 takipçiye sahip olmaktır.

Sizler de smm.gen.tr sitemizden tiktok takipçi paneli üzerinden siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. ve kısa süre içerisinde tiktok üzerinde popüler olabilirsiniz. 

Hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanı zdirekt olarak üye olarak ilerleyebilirsiniz. yukarıdaki üye ol butonuna tıklayarak üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ardından giriş yap ekranı üzerinden sistemimize giriş yapabilirsiniz. üyelik gerçekleştirdikten sonra tiktok takipçi paneli üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm işlemler bayi ücretleri kapsamında sunulmaktadır. otomatik olarak işlenip hızlıca tanımlandığı için işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirme imkanına sahip olmaktasınız. 

Giriş yaptıktan sonra kategori olarak tiktok takipçi kategorisini seçebilirsiniz. Ardından yukarıdaki gibi karşınıza servisler çıkacaktır. sağ tarafta bulunan servis açıklamalarına göre sizlere en uygun olan servisi seçebilirsiniz. Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. girmiş olduğunuz bilgileri ya da seçtiğiniz servisleri sipariş verdikten sonra değiştiremediğinizi bilmenizi isteriz. 

Servis seçimi yaparken sağ tarafta bulunan servis açıklamasında hizmet ile ilgili bilgileri edinmeniz gerekmektedir. link kımsına da profil linkinizi ya da kullanıcı adınızı yazmanız gerekmektedir. Miktar kısmına da profilinize ne kadar takipçi gelmesini istiyorsanız sayı olarak miktar girmeniz gerekmektedir.

Sistem otomatik olarak sizlere 1000 adet üzerinden hespaladığı ücreti tutar olarak göstermektedir. Ardından eğer bakiyeniz var ise siparişiniz işleme alınacaktır eğer bakiyeniz yok ise bakiye yükleyip işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. 

Bakiye ekle butonu aracılığı ile online olarak bakiye yükleyebilir ya da 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iban bilgilerimizi talep ederek havale ile de bakiye yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.