0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Tumblr Beğeni Paneli Kullanımı

Smm.gen.tr Tumblr beğeni paneli aracılığı ile sitemizden kısa sürede yüksek miktarda beğeni alımı yaparak gönderilerinizi öne çıkarabilirsiniz. sosyal medya ofisi sitemizin detayları aşağıdaki gibidir. Sitemize kayıt olabilirsiniz ya da bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında bilgi alırken sizin için bir kullanıcı açmamızı talep edebilirsiniz. 

Giriş yaptıktan sonra sipariş oluşturmak için bakiyenizin olması gerekmektedir. bakiyeniz yeterli değil ise yükleme yapmadan işlem yapamazsınız. Bu yüzden aşağıda görüldüğü üzere bakiye ekle butonuna tıkladıktan sonra sistem sizler yönlendirmektedir. bakiye ekleme işlemini yapmadan sipariş verme imkanınız bulunmamaktadır. bayi paneli üzerinden işlemler yapılırken bakiye usulü kullanım yapılmaktadır.

Tumblr beğeni paneli üzerinden işlem yapmak için öncelikle kategori seçimi yapmanız gerekmektedir. Kategori seçimi yapmak için kategori kısmını açıp listeyi aşağı doğru kaydırarak ilgili kategoriyi seçmeniz gerekmektedir. kategori seçimi sonrasında beğeni servisini seçmeniz gerekmektedir. Servis seçimi sonrasında sağ tarafta bulunan bilgilendirme tablosunu okumanız gerekmektedir. Ardından link kısmında tumblr gönderi linkini yapıştırmanız gerekmektedir.

Ardından miktar kısmından gönderinize gitmesini istediğiniz beğeni miktarını belirlemeniz gerekmektedir. belirlediğiniz miktar minimum ve maksimum değerler arasında olmalıdır. Miktara göre tutar otomatik olarak belirlenmektedir. yeterli bakiyeniz var ise siparişinizi oluşturmanız gerekmektedir. Bakiyeniz yok ise bakiye yüklemeniz gerekmektedir. 

Siparişlerinizi verdikten sonra beğeni sayısı yukarıdaki gibi artmaktadır. Beğeni sayılarınızda herhangi bir artma olmadığı halde Tumblr beğeni paneli üzerinden siparişlerim kısmına girdiğinizde tamamlandı gösreriyor ya da yükleniyorda takılı kaldı ise bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz. sizlere yardımcı olabiliriz.