0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Tumblr Reblogs Paneli Kullanımı

Tumblr Reblogs paneli hizmeti tumblr paylaşım paneli olarak da geçmektedir. Tumblr hizmetlerimizden yararlanmak veya bilgi almak için yapmanız gerekenlerden biri sitemize kayıt olup giriş yaparak hizmetlerimizi inceleyebilir ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

kayıt olmadan da yukarıdaki paketler kısmına tıklayarak kayıt olabilirsiniz fakat işlem yapmak istiyorsanız kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olup giriş yaptıktan sonra öncelikle bakiye yükleme işlemi yapmanız gerekmektedir. smm.gen.tr sitemiz bir bayi paneli olduğu için direkt olarak paket satın alım işlemi yapılmamaktadır. Burada bakiye yükleme yapılarak yüklenilen bakiyenin tüketimi olarak işlem yapılabilmektedir. Bakiyeniz yetersiz ise siparişinizi gerçekleştirememekte eğer siparişiniz iptal olursa da bakiyenize otomatik olarak iade işlemi gerçekleştirilmektedir.

Bakiye yükleme butonuna tıkladıktan sonra sistem sizleri yönlendirecek ve bakiye yükleme işlemini kısa süre içerisinde tamamlayacaksınız. Eğer bakiye yükleme esnasında herhangi bir sorun ile akrşılaşırsanız muhakkak bizimle iletişime geçebilir havale ile yükleme seçeneğini dneyebilirsiniz. Dİrekt olarak siparişlerinizi whatsapp destek hattımız üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. 

Sistemin genel bilgilendirme tablosunu da okuduktan sonra kategori olarak Tumblr kategorisini seçmeniz gerekmektedir. Ardından Tumblr reblogs servisini seçmeniz gerekmektedir. Ardından link kısmına gönderi linkini yapıştırmanız gerekmektedir. Miktar olarak da minimum ve maksimum değerler arasında bir sayı belirlemeniz gerekmektedir. Servis seçimi sonrasında muhakkak servis açıklamasını okumalı ve gerekli bilgileri onaylayarak sipariş ver butonuna tıklayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

Tumblr reblogs paneli aynı zamanda Tumblr paylaşım paneli oalrak da geççmektedir. Bu yüzden oyalşaım satın aldığınızda yukarıdaki gibi paylaşım sayısının yükselmesini sağlayarak daha popüler bir gönderiye sahip olmanızı sağlamaktadır. Siparişlerinizi oluşturduktan sonra siparişleriniz ile ilgili herhangi bir soru veya sorunda bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçerek taleplerinizi bildirebilirsiniz.