0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Tumblr Takipçi Paneli Kullanımı

Smm.gen.tr - Tumblr takipçi paneli aracılığı ile popüler bir hesaba sahip olabilirsiniz. Kısa ve hızlı çözümler ile Tumblr üzerinden kaliteli hizmet almak için hemen sitemize üye olabilir ve aşağıdaki yönergeleri takip edebilirsiniz. Detaylar aşağıdadır: 

Eğer kayıt olmadan paketlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız paketler butonuna tıklayabilirsiniz. Ya da iletişim bilgilerimiz aracılığı ile hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilir ya da satın alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kayıt ol butonuna tıkladıktan sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. ad soyad gibi diğer temel bilgileri de doldurduktan sonra sitemize üye olabilirsiniz. sizden kişisel bilgileriniz veya hesap şifreleriniz kesinlikle istenmemektedir. ve kayıt olurken bizlere vermiş olduğunuz bilgilerin tamamı üçüncü kişi veya kurumlar ile paylaşılmamaktadır.

Tumblr takipçi paneli kayıt işlemi tamamlandıktan sonra aşağıda bulunan bilgilendirme tablosunu muhakkak okumanız gerekmektedir. Çünkü sistemimiz ile ilgili tüm bilgiler bilgilendirme tablosunda bulunmaktadır. Bilgilendirme tablosunu okumadan yaptığınız işlemlerde yapılan herhangi bir yanlış işlemde bu bilgilendirme tablosunun okunduğu varsayılmaktadır.

Tumblr takipçi alımı yaparken öncelikle kategori olarak Tumblr kategorisinin seçilmesi gerekmektedir. Diğer kategoriler arasında kolay bir şekilde bulunamayabilir fakat listeyi aşağı kaydırdığınız zaman istediğiniz kategoriyi görüntüleyebilirsiniz. Kategori seçimi sonrasında servis seçimi yapmanız gerekmektedir. 

Servis seçimi yaparken servis isminde yazılı olan özellikler ve servis açıklamasında yazılı olan bilgiler dahilinde servis seçimi yapabilirsiniz. Servis seçimi yaptıktan sonra link kısmına hesabınızın linkini yapıştırabilirsiniz. Tumblr takipçi paneli olduğu için gönderi linki kullanılmamalıdır. profil linki kullanılmalıdır. Miktar olarak da minimum ve maksmum değerler arasında bir miktar seçimi yaparak miktar kısmına da sayı yazmanız gerekmektedir. Çıkan tutar ödeme yapacağınız tutar olmaktadır. bakiyeniz yeterli ise siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

Siparişlerinizi oluşturduktan sonra siparişleriniz siparişlerim kısmında depolanmaktadır. Siparişiniz ile ilgili herhangi bir soru veya sorunda bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz. siparişiniz ile ilgili bilgi edinmek için bizlere sipariş kodunuzu da iletmeniz gerekmektedir.

Tumblr takipçi paneli üzerinden takipçi alımı yaparken kullanıcılar yukarıdaki gibi takip et butonuna basarak hesabınızı takip ederler. tumblr platformu da instagram platformu gibi bir paylaşım sitesi olmaktadır. detaylar ve bilgilendirme için bizimle iletişime geçebilirsiniz.