0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Twitch Takipçi Paneli Kullanımı

Smm.gen.tr sitemiz aracılığı ile twitch takipçi paneli üzerinden yapacağınız işlemlerin tamamı sizlere süre ve kalite olarak bildirilmektedir. Sizler de Twitch profilinizin daha popüler olması ve en çok izlenen profil olmak istiyorsanız aşağıdaki detaylara bakabilirsiniz. 

Hizmetlerimizden faydalanmak için öncelikle smm.gen.tr sitemize kayıt olabilirsiniz ya da bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında bilgi alırken sizin için bir kullanıcı açmamızı talep edebilirsiniz. 

Web sitemize kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra aşağıdaki gibi kayıt olurken kullanmış olduğunuz mail adresi ve şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra direkt olarak yeni sipariş ver sayfası sizleri karşılayacaktır. 

Giriş yapıp bakiye yükledikten sonra yukarıdaki gibi öncelikle kategori seçimi yapmanız gerekmektedir. Ardından servis seçimini servis açıklamalarını okuyarak yapabilirsiniz. Sizlere ücret, hız ve kalite olarak en uygun servis hangisi ise onu seçebilirsiniz.

 

Servis seçimi sonrasında yukarıdaki gibi önce twitch profil linki e miktar olarak da minimum miktara uygun bir şekilde istediğiniz miktarı yazabilirsiniz. Çıkan ücret kadar bakiyeniz var ise siparişiniz sorunsuz bir şekilde işleme alınacaktır. 

Twitch üzerinden kanalınızda kaç takipçi olduğu kullanıcı adınızın hemen altında yazılı olmakta ve takip et butonu ile abone ol butonu yan yana olmmaktadır. Takip et butonu ile abone ol butpnu birbirinden farklı olduğu için abone alımı yaparken farklı servis takipçi satın alımı yaparken farklı servisler kullanmanız gerekmektedir.

Hizmetlerimiz, siparişleriniz veya herhangi bir soru veya sorununuzda bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda satın alım işlemlerinizi de whatsapp üzerinden gerçekleştirebilirsiniz sadece eğer siparişinizin durumunu sorgulamak isterseniz twitch takipçi paneli üzerinden verdiğiniz siparişin kodunu iletmeniz yeterli olacaktır.