0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Twitter Beğeni Paneli Kullanımı

Twitter beğeni alımlarınızı smm.gen.tr sitemiz üzerinden hızlıca bayi fiyatları üzerinden twitter beğeni paneli olarak alabilirsiniz. Tweet paylaşımı sonrasında eğer yüksek etkileşim almak istiyorsanız kısa sürede birçok beğeni sayısı elde ettiğiniz zaman istediğiniz etkileşime ulaşmış olacaksınız. Bu yüzden sosyal medya paneli üzerinden sizler de twitter beğeni alımı yapabilirsiniz. Nasıl sipariş vereceğinizi bilmiyor musunuz? 

Öncelikle sitemize kayıt olmanız gerekmektedir. Yukarıda belirtilen zorunlu alanları doldurduktan sonra sitemize giriş yapabilir ve siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Mail adresiniz ya da kişisel bilgileriniz doğru olmak zorunda değildir. Girilen bilgiler tamamen sizin ihtiyacınız olan giriş bilgileri ve herhangi bir durumda sizinle iletişime geçebilmemiz için ihtiyaç duyulan bilgiler olmaktadır. 

Ardından kayıt olduğunuz bilgiler ile sistemimize giriş yapmanız gerekmektedir. Kayıt olurken kullanmış olduğunuz mail adresiniz ve şifreniz ile birlikte Twitter beğeni paneli girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir konuda bizlere dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Smm.gen.tr sitemize giriş yaptıktan sonra öncelikle bakiyenizin yeterli olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer bakiyeniz yeterli ise kategorinizi , servisinizi , link ve miktarınızı belirleyerek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Siparişlerinizi oluştururken bilgilerinizi doğru girmeniz ve servise ait olan sağ taraftaki kutuğu okumanız önemli olmaktadır. 

Kategori olarak Twitter beğeni-izlenme kategorisini seçebilirsiniz. kategorinizi seçerken izlenme servisleri de bu kategori altında olduğu için servis seçimi yaparken muhakkak servis ismini okumanız gerekmektedir. Her zaman her hizmet bulunamayabilmektedir. Talep üzerine eklemeler yapıldığı için ihtiyacınız olan hizmet panelimizde bulunmadığı taktirde ekstra bir talebiniz olur ise bizlere bildirebilirsiniz eksra servis eklenmesi yapılabilmektedir. 

Servisinizi de seçtikten sonra link belirtmeniz gerekmektedir. Profil linki kesinlikle kabul edilmemektedir. Tweet linkiniz ile işlem yapmanız gerekmektedir. Ardından tweetinize ne kadar beğeni gitmesini istiyorsanız miktar kısmına sayı olarak yazmanız gerekmektedir. Yukarıda görünen ve sayı ile işaretlenen adımları geçtikten sonra tutar sizlere gösterilmektedir. onaylayıp siparişinizi verebilirsiniz. 

Bu süreç içerisinde sizler de farklı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Siparişleriniz servis açıklamasında belirtilen süreler içerisinde sizlere ulaşmaktadır. Yukarıda görülen siparişlerim kısmından siparişinizi detayını görüntüleyebilir ve sipariş kodunuz ile birlikte aklınıza takılan herhangi bir soruda veya yaşayacağınız sorunların çözümü için bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.