0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Twitter İzlenme Paneli Kullanımı

Twitter hesabınız üzerinden çok fazla video paylaşımı yapıyor ve videolarınız için izlenme elde etmek istiyorsanız smm.gen.tr- twitter retweet paneli aracılığı ile kısa süre içerisinde en uygun ücretler ile binlerce izlenme elde edebilirsiniz. medya paneli kullanım detayları aşağıdaki gibidir. 

sistemimizden hizmet alabilmek için öncelikle kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt sonrasında kayıt bilgileriniz ile şağıdaki sayfa üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir. 

Profesyonel bir firmadan destek alarak etkileşim düzeyinizi arttırabilirsiniz. Bunu da smm panel kullanımı yaparak tolere edebilirsiniz. Aşağıda görüldüğü üzere twitter izlenme paneli aracılığı ile izlenme sayınızı nasıl yükselteceğinizi göstermekteyiz. 

Gİriş yaptıktan sonra aşağıdaki gibi yeni sipariş ver kısmından siparişlerinizi oluşturabilir, siparişlerim kısmından siparişlerinizin durumunu takip edebilir, bakiye yükle kısmı üzerinden bakiyelerinizi yükleyebilir ve dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. 

Destek taleplerim kısmı üzerinden de siparişleriniz ile ilgili yaşadığınız sorunları destek ekibimiz ile paylaşabilirsiniz. Oto işlem olarak yaptığıız işlemlerde oto işlemler sayfası altında toplanmaktadır.

Giriş yaptıktan sonra sizlere sistemimiz ile ilgili bir bilgilendirme tablosu gösterilmektedir. bu tablo üzerinden sistemimiz ile ilgili tüm bilgiler verilmektedir. Sistemimizi kullanacaksanız muhkkak bu bilgileri okumanız gerekmektedir. 

Twitter video izlenme hizmetleri genel anlmada hızlı olmaktadır bu yüzden istediğiniz miktarlar yüksek ise partlar halinde alım yapabilirsiniz ya da uygun ücretli servisler oldukları için yüzbinlerce izlenme alımı yapabilirsiniz. Yukarıda görünen bilgileri de muhakkak göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. 

Alım yapmak için bakiyenizin yeterli olduğundan emin olmalısınız. Twitter beğeni- izlenme kategorisini seçmeniz gerekmektedir. Diğer kategoriler arasında bulabilmek için kategori listesini biraz aşağı kaydırmanız gerekebilir. 

Ardından servis seçimi yapmanız gerekmektedir. Bazı durumlarda birden fazla servis bulunmaktadır ve sizler de servis isimlerinde ya da servis açıklamalarına dikkat ederek seçimlerinizi yapabilirisniz. hangi servisi seçeceğinize karar veremiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve servis tavsiyesinde bulunabilirsiniz. 

Ardından yukarıdaki adımları takip edebilirsiniz. Kategori ve servis seçimi sonrasında link kısmına videonuzun linkini yukarıdaki gibi yapıştırmanız gerekmektedir. Ardından ne kadar izlenme satın almak istiyorsanız miktar kısmına yazmanız gerekmektedr. Yazmış olduğunuz miktara göre sistem bir tutar belirlemekte ve sizler bu tutarı onaylayıp siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

Ardından siparişlerim kısmına girerek siparişinizin detayını görüntüleyebilirsiniz. Sipairşinizin statüsüne göre siparişinizin hangi durumda olduğunu kontrol edebilirsiniz. Siparişiniz ile ilgili herhangi bir soru veya sorunlarınızda bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.