0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Twitter Retweet Paneli Kullanımı

Smm.gen.tr sitemiz üzerinden Twitter retweet paneli alımı yapabilir ve retweet sayılarınızı yükselterek etkileşim düzeyinizi arttırabilirsiniz. İşlemlerinizi sorunsuz ve kısa süre içerisinde yapmak için sizlere panel kullanım detaylarını aşağıda sunmaktayız. 

Hizmetlerimizden yararlanmak için öncelikle giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yapmadan önce de kayıt olmanız gerekmektedir. isterseniz bizimle iletişime geçebilir siparişlerinizi oluşturabilirsiniz ya da kayıt ol butonuna tıklayarak üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. 

Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra giriş yapabilir ve aşağıdaki gibi retweet alımı için twitter retweet kategorisini seçebilirsiniz. Kategori seçimi yapmadan önce sistemin genel bilgilendirme tablosunu kontrol etmeniz okumanız ve bakiye yüükle butonu ile de almak istediğiniz hizmet için yeterli bir bakiye yükleme işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Yeterli bakiyeniz yok ise siparişinizi oluşturmanız mümkün olmamaktadır. 

Kategori seçimi sonrasında aşağıda görüldüğü üzere servis seçimi yapmanız gerekmektedir. servis seçimi yaparken kimi zaman birden fazla servis bulunmaktadır ve bu servisler arasında bir seçim yaparken servisin sağ tarafındaki açıklama bölümü ve servis ismini okumanız gerkemektedir. servis isminde yazılı olan ücret 1000 adet ücreti olmaktadır.

Servis seçimi sonrasında link kısmına tweet linkinizi yapıştırmanız gerekmektedir. kesinlikle profil linkiniz ile işlem yapmamalısınız. Aksi taktirde siparişiniz iptal edilir ve bakiyenize ücretiniz geri yatırılmaktadır. Link sonrasında miktar ksımına tweetinize gidecek olan retweet miktarını yazmanız gerekmektedir. Yazmış olduğunuz miktara göre tutar belirlenmekte ve tutar kadar bakiyeniz var ise siparişinizi onaylayarak sisteme gönderebilirsiniz. 

Fakat eğer bakiyeniz yok ise başa dönerek bakiye yükleme işlemi yapmanız gerkemektedir. Siparişinizi verdikten sonra ortalama 0-6 saat başlama süresi olmaktadır. bu durum kimi zaman 0-24 saate de çıkabilmektedir bu yüzden retweet alımı yaparken gelecek olan retweetlerin yavaş olacağını bilerek alım yapmanız gerkemektedir. 

Siparişinizi oluşturduktan sonra siparişiniz yukarıdaki gibi siparişlerim sayfasının altında sıralanmakta ve depolanmaktadır buradan siparişinizin durumunu takiip edebilirsiniz. Herhangi bir soru veya sorunda bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.