0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Vimeo Beğeni Paneli kullanımı

Vimeo üzerinden videolarınızın daha popüler olmasını ve sizlere ktile kazanımı açısından fayda sağlamasını istiyorsanız vimeo beğeni paneli üzerinden beğeni satın alımı yapabilirsiniz. Kısa bir süre içerisinde yüzlerce beğeniye sahip olmak istiyorsanız işte detaylar: 

Hizmet alımlarınızı iki şekilde gerçekleştirebilirsiniz. whatsapp destek hattı üzerinden direkt müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek havale ile alımlarınızı yapabilirsiniz ya da panel.sosyalmedyaofisi.com sitemize kayıt olarak kendiniz de dilediğiniz zaman dilediğiniz miktarda beğeni alımı yapabilirsiniz.Talep etmeniz dahilinde sizin için bizler de birer üyelik açabiliriz ve sizlere giriş bilgisi iletebiliriz. üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra kullanıcı adı ve şifre kısmını doldurarak sistemimize griş yapabilirsiniz.

Giriş işlemlerini tamamladıktan sonra eğer satın alım yapacaksanız bakiye yüklemeniz gerekmektedir. birçok site önce ürünü satın aldırmakta ve ürünün satın alımını tamamlarken ödeme işlemlerini gerçekleştirmektedir fakat bayi panelleri sisteminde önce bakiye yüklemeniz gerekemktedir. Yüklemiş olduğunuz bakiyeyi tüketerek işlem yapabilmektesiniz. bu yüzden bakiye yükleme işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Vimeo beğeni paneli aracılığı ile bakiye işlemini gerçekleştirdikten sonra kategori olarak vimeo kategorisini seçmeniz gerekmektedir. Ardından servis olarak vimeo beğeni servisini seçmeniz gerekmektedir. bir altta bulunan link kısmına ise beğeninin gideceği videonuzun linkini yapıştırabilirsiniz.

Siparişlerim kısmına girdikten sonra siparişinizin detayında sizlere bir sipariş kodu , sipariş servisiniz , sipariş linkiniz, sipariş tarihiniz, başlangıç sayınız ve ödediğiniz tutar ile sipariş statüsünün bilgilerini göstermektedir. Burada önemli olan nokta sipariş kodu ve siparişlerin statüleridir.

Eğer siparişiniz ile ilgili bir soru veya sorun yaşıyorsanız bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı aracılığı ile iletişim kurabilirsiniz. Fakat siparişiniz ile ilgili detaylara erişebilmemiz için sipariş kodunuzu bizlere iletmeniz gerekmektedir.