0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Vimeo İzlenme Paneli Kullanımı

Smm.gen.tr sitemiz ile vimeo izlenme paneli üzerinden vimeoda paylaşmış olduğunuz videolarınızın kısa sürede binlerce kullanıcı tarafından izlenmesi mümkün. Panelimize kayıt olarak sizler de size ayrılmış olan sayfa üzerinden kendi sosyal medya hesaplarınızı yönetebilirsiniz. Tüm detaylar ve kullanım yönergesi aşağıdaki gibidir: 

Kayıt ol butonuna tıkladıktan sonra sizden kişisel bilgileriniz veya hesap şifreleriniz kesinlikle istenmemektedir. Sizden istenilen bilgiler ad soyad, mail adres, telefon, kendinize oluşturmanız gereken özel bir kullanıcı adı ve şifreden ibaret olmaktadır. Kayıt işlemi gerçekleştikten sonra yukarıda sağ tarafta bulunan kullanıcı adı ve şifre kısmını doldurarak sistemimize giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra sol tarafta site ve hizmetlerimiz ile ilgili genel bir bilgilendirme tablosu bulunmaktadır bu tabloyu muhakkak okumanız gerekmektedir. 

Ardından vimeo izlenme paneli üzerinden sipariş verebilmek için vimeo kategorisini seçmeniz gerekmektedir. İhtiyacınız olan diğer platformlardaki hizmetler için de göz gezdirebilirsiniz. Vimeo kategorisini seçtikten sonra servis seçimi yapmanız gerekmektedir.

vimeo izlenme servisini seçtikten sonra sağ tarafta bulunan servis bilgilendirme tablosunu okumanız gerekmektedir. Ardından hangi videonuz için izlenme satın almak istiyorsanız link kısmına o videonun linkini yapıştırmanız gerekmektedir.Miktar kısmına ise videonuza tanımlanmasını istediğiniz izlenme miktarını minimum ve maksimum değerler aralığında sayı olarak belirlemeniz gerekmektedir.

Eğer bakiyeniz tutarı karşılayabiliyor ise sipariş ver butonuna basarak siparişinizi oluşturabilirsiniz eğer karşılamıyor ise aşağıda nasıl bakiye yüklemeniz gerektiğinin bilgisi yer almaktadır. 

Bakiyeniz eksik veya bakiyeniz yok ise bakiye ekle butonuna basarak bakiye yükleme işlemi yapabilirsiniz. Birçok sitede önce hizmeti seçip ödemesini ardından yapabilirsiniz fakat bayi paneli sistemlerinde önce bakiye yüklenmekte ve ardından yüklenilen bakiyenin tüketimi yapılabilmektedir. İsterseniz havale ile isterseniz online olarak bakiye yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Siparişleriniz ile ilgili herhangi bir soru veya sorun yaşıyorsanız bizlere 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. siparişiniz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizlere sipariş kodunuzu da iletmeniz gerekmektedir.