0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Vimeo Takipçi Paneli Kullanımı

Smm.gen.tr sitemizden vimeo takipçi paneli aracılığı ile sizler de hesabınızın daha fazla kullanıcı tarafından fark edilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler çok basit, tüm deyalar aşağıdaki gibidir: 

vimeo hizmetlerimizden yararlanmak veya bilgi almak için yapmanız gerekenlerden biri sitemize kayıt olup giriş yaparak hizmetlerimizi inceleyebilir ve satın alma işlemi yapabilirsiniz. Ya da telefon numaramız üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgi talep edebilirsiniz.

Panele kayıt olduktan sonra eğer hizmeti satın almak istiyorsanız öncelikle bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Bakiye yükledikten sonra yüklemiş olduğunuz bakiyeyi tüketerek hizmet satın alımı yapabilmektesiniz.

Bakiye ekle butonuna bastıktan sonra sistem sizi yüklemek istediğiniz miktarı yazabileceğiniz ve hangi ödeme yöntemini kullanmak istediğinizi belirleyebileceğiniz bir ekrana yönlendirmektedir.  Adımları takip ederek bakiye ekleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Ya da bizimle iletişime geçerek iban bilgilerimiz aracılığı ile de ödemelerinizi yapabilirsiniz. 

Bakiye işlemini de tamamladıktan sonra kategoriler kısmından vimeo kategorisini görüntülemeniz gerekmektedir. Ardından ikinci adım olarak servis kısmını açmanız gerekmektedir. Her servisin kendine ait özellikleri bulunmaktadır. seçim yaparken dikkat etmeniz gerekmektedir. Kimi zaaman takiipçi servisi olarak beğeni servisi de seçilebilmektedir. bu tür durumların yaşanmaması için dikkatli bir seçim yapmanız gerekmektedir. 

servis bölümünde vimeo takipçi servisini seçebilirsiniz ve arından link olarak da profil linkinizi yapıştırıp almak istediğiniz takipçi miktarını da miktar bölümüne yazdıktan sonra çıkan tutarı bakiyeniz karşılayabiliyorsa servis açıklamasını da okuyarak sipariş ver butonuna basabilirsiniz. 

Sipariş verdikten sonra siparişleriniz siparişlerim kısmında depolanmaktadır. Sipariş kodunuz ve siparişinizin statüsüne göre siparişlerinizi kontrol edebilirsiniz. Tamamlandı statüsü siparişinizin sonuçlandığı anlamına gelmektedir. Kısmen tamamlandı , eksik iade edildi statüsü teknik ya da siparişi veren kişi tarafından bir problemin doğduğu fakat memnuniyet açısından siparişin yarıda kaldığını gönderilmeyen kısmının otomatik olarak müşteriye iade edildiği anlamına gelmektedir.

Siparişleriniz sonuçlandırıldığında ya da yükleniyorda takıldığında hizmetler sizlere ulaştığında ya da hizmet ile ilgili herhangi bir soru işareti doğduğunda vimeo takipçi paneli dışında diğer hizmetlerimiz de dahil olmak üzere bizimle iletişime geçmek istediğinzide 0850 840 22 12 numaralı hattı kullanabilirsiniz.