0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Youtube 4000 Saat İzlenme Paneli Kullanımı

Smm.gen.tr sitemiz üzerinden youtube 4000 saat izlenme paneli aracılığı ile youtube kanalınızı para kazanmaya açabilirsiniz. Bununla ilgili bilmeniz gereken tüm detaylar aşağıdaki gibidir;

Sitemizdeki hizmetlerden yararlanabilmeniz için öncelikle sitemize üyelik gerçekleştirmeniz gerekmektedir. üye olmadan da işlemlerinizi yapabilirsiniz fakat burada üyeliğin temel avantajlarından bir tanesi işlemi siz kendiniz yaptığınız için uygun ücretlerle hizmet alabilme imkanı sunulmasıdır. Üyelik sonrasında aşağıdaki ekran karşınıza çıkacaktır.

Youtube 4000 saat izlenme süresi üzerinden işlem yapıldığı zaman belli süreler için çalışma yapılabilmektedir. En ideal ve en uygun ücretli olan hizmet 1 saatlik videoya yapılan işlemlerdir. Youtube 4000 saat izlenme süresi üzerinden işlem yapıldığı zaman belli süreler için çalışma yapılabilmektedir. En ideal ve en uygun ücretli olan hizmet 1 saatlik videoya yapılan işlemlerdir. 

Servis seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken kısımlardan bir tanesi de video süresi olmaktadır. Bu tür hizmetlerde videolarınız baştan sona izlendiği için videonun süresi 1000 adet ücretini etkilemektedir fakat 1000 adet ücretinin uygun olması sizleri yanıltmamalıdır. eğer 1 saaltlik bir videonuz var ise miktar olarak 4000 kişi satın almanız yeterli olmaktadır. Fakat 30 dakika ya da 15 dakikalık bir videonuz var ise 30 dakika için 8000 saat , 15 dakikalık bir video için 16 bin adet izlenme süresi almanız gerekmektedir. 

1 saatlik bir videonuz olduğunu varsayarak ilgili servisi seçebilirsiniz. Ardından servisin açıklamasını okumanız gereklidir. Başlama süresi ve istenilen bilgileri okuyarak işlem yapmanız gerekmektedir. Link kısmına video linkinizi yapıştırdıktan sonra miktar kısmına istediğiniz miktarı yazabilirsiniz. Sistem otomatik olarak tutarı hesaplayacaktır.

Yukarıda gösterilen youtube analics verileri olmaktadır. sizler izlenme süresi aldıktan birkaç gün sonrasında izlenme süreniz artacaj ve yukarıda mavi ile çizili olan kısma yansıyacaktır. orası 4000 saat olduğu zaman videonuz 4000 kere izlenmiş olacaktır. Eğer siparişinizi oluşturmadan önce ya da oluşturduktan sonra herhangi bir soru veya sorununuz olursa bizimle dilediğiniz zaman 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.