0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Youtube Abone Paneli Kullanımı

Youtube abone paneli üzerinden abone sayınızı arttırmak istiyorsanız güvenilir bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Youtube platformu algoritma olarak çok farklı bir yapıda olmaktadır. Sitemizdeki hizmetlerin tamamı kaliteli ve telafili servislerden oluşmaktadır. 

Sizlere aşağıda youtube abone satın alım aşamaları hakkında bilgiler verilmektedir. Tüm detayları inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

Sitemizden işlemlerinizi gerçekleştirmek için isterseniz önce bizimle iletişime geçebilir ve hizmetlerimiz ile ilgii bilgi edinebilirsiniz ya da direkt olarak sitemize kayıt olarak giriş yapabilirsiniz.

Sitemize üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra kategori kısmını açarak youtube abone kategorisini seçabilirsiniz. Fakat işlem yapmadan önce yeni sipariş ver ekranında sol tarafta bulunan bilgilendirme tablosunu okumanız gerekmektedir. 

Youtube abone kategorisini seçtikten sonra aşağıda görüldüğü üzere farklı özelliklere sahip olan birçok servis bulunmaktadır. bu servislerin ücretlerinin farklı olması ve farklı sayıda servislerin bulunması her servisin sizlere sunmuş olduğu özelliklerin farklı olmasından kaynaklanmaktadır.

Servis seçimi yaptıktan sonra sağ tarafta bulunan servis açıklaması kısmını okumanız gerekmektedir. servis ile ilgili önemli bilgiler barındırabilmektedirler bu yüzden açıklamayı okumadan sipariş vermemeniz gerekmektedir. Ardından Link kısmına kanalınızın linkini yapıştırmanız gerekmektedir.

Miktar kısmına ise istediğiniz abone sayısına göre sayı yazmanız geremektedir. bu sayı minimum değerin altında maksimum değerin üzerine çıkmaması gerekmekte ve servisten maksimum değerde bir miktar aldıysanız aynı link için tekrar aynı servisi kullanmamanız gerekmektedir. 

Abone alımı öncesinde kanalınızın abone sayısını herkese açık yapmanız gerekmektedir. Diğer yandan siparişinizin iptal edilme olasılığı bulunmaktadır. siparişinizin telafisinin de yapılabilmesi için abone sayınızın herkese açık olması gerekmektedir.

Düşüşler yaşadığınız zaman bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçerek telafi talebinde bulunabilirsiniz. Telafi talebinde bulunurken sipariş kodunuzu da iletmeniz gerekmektedir.