0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Youtube Beğeni Paneli Kullanımı

Smm.gen.tr sitemizden youtube izlenme sayınıza orantılı bir şekilde youtube beğeni paneli alımı da yapmanız gerekmektedir. kullanıcıların yaptığı bir diğer hatalardan biri  dislike servisini kullanmamalarıdır. her videonun mutlaka en az 3-5 adet dislike ı olmalıdır. Binlerce izlenmeye sahip olan bir videoyu mutlaka beğenmeyen kullanıcılar da çıkabilmektedir. Bu doğal olan bir işlemdir fakat kullanıcılar videolarına dislike almayı pek desteklememektedir. 

Youtube beğeni hizmetlerimizden yararlanmak için öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyelik sonrasında sitemize giriş yaparak minimum bir düzeyde bakiye yüklemesi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.Kategori seçimi yaparken listeyi biraz fazla aşağı kaydırabilirsiniz fakat eğer hizmetlerin tamamını tek bir ekranda görmek isterseniz giriş ekranında paketler kısmına tıklayabilirsiniz. 

Kategori olarak youtube like/dislike seçimi yaptıktan sonra servis seçimi yapmalısınız servis seçimi sonrasında da video linkinizi link kısmına yapıştırmanız gerekmektedir. Ardından miktar kısmına videonuza kaç adet like gelmesini istiyorsanız onun miktarını belirlemeniz gerekmektedir. Sistem sizlere belirlemiş olduğunuz miktara uygun olarak bir tutar belirlemektedir. Tutarı karşılayacak olan bakiyeniz var ise sipariş ver butonuna basarak siparişinizi direkt olarak sisteme gönderebilirsiniz

 

Dışarıdan kullanıcılar like yapan kullanıcı sayısı dışında isim ya da herhangi bir bilgi göörünmemektedir. Aynı zamanda hesap sahibi olan kullanıcı da beğeni yapan ya da dislike atan kişiyi görmemektedir. Youtube beğeni paneli ile ilgili herhangi bir soru veya sorunda bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.