0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Youtube İzlenme Paneli Kullanımı

Youtube izlenme paneli ile ilgili kullanıcıların çok fazla farklı talepleri bulunmaktadır. youtube shorts izlenme , youtube canlı yayın izlenme , youtube video izlenme, youtube 4000 saat izlenme süresi gibi farklı izlenme türleri bulunmaktadır. Sizlere aşağıda kullanıcıların tercihlerine göre farklı video izlenme alım yöntemlerini göstereceğiz. detaylara hakim olmak için inceleyebilirsiniz. 

Smm.gen.tr sitemize girdikten sonra öncelikle ya üyelik gerçekleştirmeniz gereklidir ya da bizimle iletişime geçmeniz ve bir üyelik talep etmeniz gereklidir. Direkt olarak üye ol butonuna basarak da üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. direkt üyelik gerçekleştirerek işlem yapmak istiyorsanız öncesinde paketler butonuna tıklayarak hizmetlerimizin detayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Kayıt işlemi sonrasında izlenme satın almak için kategoriler kısmını açmanız gerekmektedir. Kategoriler kısmında hangi platformun hangi hizmetinden satın almak istediğinizi seçmeniz gerekmektedir. Yukarıdaki gibi youtube izlenme , youtube, shorts izlenme , canlı yayın izlenme gibi farklı versiyonları bulunmaktadır. hangisine ihtiyacınız var ise onu seçebilirsiniz. 

Youtube video izlenme olarak servis seçimi yaptığınızda yukarıdaki servisler görünmektedir. Kimi servisler ömür boyu telafili iken kimisi 30 gün telafili olmaktadır. Ya da hızları birbirinden farklı olmaktadır. Bu kriterlere ve servis açıklamalarına göre istediğiniz servisin seçimini yapabilirsiniz. Servis seçimini yapıp sipariş verdikten sonra tekrar değiştirme imkanınız olmadığı için servis seçimini ona göre yapmanız gerekmektedir. 

Youtube üzerinden önerilenler listesine çıkmak istiyor ve daha fazla popüler bir video haline gelmesini istiyorsanız youtube önerilen izlenme servislerini tercih edebilirsiniz. Yine aynı şekilde farklı özelliklere sahip olan servisler arasında seçim yaparken dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu servislerde videolarınız önerilen olarak kullanıcıların önüne düşer ve videonuzu izlemeye başlarlar. 

Youtube'nin tiktok gibi kısa videolar paylaşılmasına olanak tanıdığı bir özelliktir. Normalde youtube üzerinden kanala video yüklenirken bir bilgisayar ve elde bir kayıt olması gerekmektedir. Fakat shorts özelliği ile tiktok'ta video çeker gibi youtube üzerinden de videolar çekebilirsiniz. Bu yüzden shorts videolarınıza da izlenme alabilirsiniz. 

Youtube üzerinden yapmış olduğunuz canlı yayınların anlık olarak izleycisi sayısının arttırılması ile ilgili olan bu kategoriden alacağınız izlenmeler sizin canlı yayınınıza katılan kullanıcı kitlesinin yüksek görünmesini sağlamaktadır. Fakat canlı yayın izlenme hizmetinde muhakkak servis açıklaması okunmalıdır. eğer canlı yayın esnasında kullanıcılar gelmez ise tarih ve saatin gööründüğü bir şekilde ekran görüntüsü alarak bizlere iletmeniz gerekmektedir. 

Diğer yandan sipariş oluştururken kategori ve servislerinizi seçtikten sonra link kısmına ilgili linki yapıştırmanız ve miktar kısmına da istediğiniz miktarı yazdıktan sonra eğer bakiyeniz yeterli ise sipariş ver butonuna tıklayarak siparişinizi vermeniz yeterli olmaktadır. 

Yaşayabileceğiniz herhangi bir soru veya sorunda bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.