0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Facebook Beğeni Paneli Kullanımı

Facebook beğeni hizmetleri ile sizler de paylaşımlarınızın beğeni sayılarınızı hızlı bir şekilde yükseltebilirsiniz. smm.gen.tr bayi panelimiz aracılığı yapacağınız işlemler son derece basit olmaktadır. Beğeni alımına dair tüm detaylar aşağıdadır: 

Facebook beğeni alımları ikiye ayrılmaktadır. Facebook türk beğeni , facebook yabancı beğeni olarak. Bu tür beğeniler paylaşmış olduğunuz gönderilere gidecek olan beğeni çeşitleri olmaktadır. Fakat kimi kullanıcılar profil fotoğrafı veya kapak fotoğraflarına da beğeni alımı yapmak istemektedir. Bunun için görev sistemi dediğimiz farklı yöntemler uygulanmaktadır. 

Aşağıdaki gibi öncelikle kategori seçimi yapmanız gerekmektedir. Normal paylaşımlarınız için post olan paylaşımlarınız için aşağıdaki kategoriyi seçebilirsiniz. 

Servis seçimi yaparken servis isimlerinde türk ya da yabancı olup olmadıkları yazılı olmaktadır bu yüzden servis isimlerini okuyarak işlem yapmanız önerilmektedir.  H4947 servisi ise türk beğeni servisi olmaktadır. Hangi servisin türk hangi servisin yabancı olduğu konusunda tereddütleriniz var ise sizlere genel smm panel sitelerinin kurallarını bildirmek isteriz. İsminde 'Türk' yazısı olmayan tüm servisler yabancıdır. Türk veya yabancı yazmıyorsa da yabancıdır. Türk içeriğte sahip olduğu zaman muhakkak türk olduğu servis isminde belirtilmektedir. Aynı zamanda servis isimlerinde yazılı olan max değerleri , hızları ( yavaş-hızlı) , düşüş yaşanabilir ya da 30 gün telafilidir. gibi özelliklerine göre sizlere en uygun olan servisi seçebilirsiniz. 

Servis seçimi sonrasında aşağıdaki gibi link kısmına gönderi linki eklenmesi gerekmektedir. Gönderinin sağ üst köşesinde bulunan üç noktaya tıkladıktan sonra açılan pencereden bağlantıyı kopyala diyerek facebook beğeni paneli üzerinden link kısmına basılı tutarak yapıştırabilirsiniz. Ardından miktar kısmına bahsi geçen gönderiye ne kadar beğeni gitmesini istiyorsanız o sayıyı yazmanız gerekmektedir. Miktar belirlerken minimum ve maksimum değerlere dikkat etmeniz gerekmektedir. Örneğin aşağıdaki görselde minimum değer 10 adet olmaktadır.

Siparişinizi vermeden önce servis açıklamasını da muhakkak okumanız gerekmektedir. tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdiğinizi düşünüyorsanız ekstra dikkat etmeniz gereken bir konu daha bulunmaktadır. gönderinin herkese açık olup olmadığıdır. Çünkü gönderi herkese açık olmadığı zaman beğeni yapacak kişiler gnderiyi göremedikleri için beğeni işlemini yapamamaktalar fakat herkese açık yaparsanız sorunsuz bir şekilde sparişiniz sizlere ulaşacaktır. gönderinizi nasıl herkese açık yapmanız gerektiği aşağıda gösterilmektedir. 

Gizliliği herkese açık değilse siparişiniz iptal edilecek ve ücreti bakiyenize iade edilecektir. bu yüzden sipariş geçmeden önce mutlaka gönderinizin herkese açık olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Ardından sosyal medya bayi paneli üzerinden kategori olarak facebook beğeni kategorisini seçmeniz gerekmektedir.

Yukarıda görüldğü gibi eğer gönderi arkadaşlar ile paylaşılmış ise yukarıdaki gibi herkese açık yapmanız gerkemektedir. Beğeni işleminiz tamamlandıktan sonra tekrar istediğiniz gizliliklere dönüştürebilirsiniz fakat işleminizin tamamlanmasını beklemeniz gerekmektedir. diğer yandan siparişiniz tamamlandı gösterilir ve bakiyenizin yanma olasılığı ortaya çıkmaktadır. 

Eğer bir kapak fotoğrafı ya da profil fotoğrafı için beğeni alımı yapmak istiyorsanız görev sistemi kategorisini seçerek beğeni alımı yapabilirsiniz. Bu tür hizmetler gerçek organik türk kullanıcılardan oluşmaktadır. profil ve kapak fotoğraflarında genellikle paylaş butonu bulunmakta beğeni butonu bulunmamaktadır. ayarlardan beğeni butonunu da açmanız gerekmektedir. Ardından yukarıda görüldüğü üzere adımları takip ederek de siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

Gönderi linkinizi girdikten sonra miktarı belirlemeniz gerekmektedir. Miktar bölümüne yazdığınız sayı kadar sistem tutar olarak birim başına hesaplama yaparak sizlere tutarı göstermektedir. Miktarı belirlerken dikkat etmeniz gereken tek husus minimum ve maksimum değerler olmaktadır. Her servisin kendine ait min. ve max. değerleri bulunmaktadır. bu değerler arasında bir sayı yazığınızda siparişiniz sorunsuz bir şekilde işleme alınacaktır. 

Facebook Beğeni Paneli Siparişlerinizi verdikten sonra servisin açıklamasında yazılı olan süreler içerisinde siparişiniz sizlere ulaşacaktır. Diğer yandan servislerde yoğunluk olmadığı sürece hızlı bir şekilde aktarım yapılacaktır.