0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

İnstagram izlenme Paneli Kullanımı

smm.gen.tr sitemiz aracılığı ile sizler de instagram izlenme paneli üzerinden alım yapmak istiyorsanız aşağıdaki detaylara dikkat etmeniz gerekmektedir. Sizler için panelimiz üzerinden nasıl işlem yapılacağına dair tüm detaylar aşağıda gösterilmektedir.

smm.gen.tr sitemize giriş yaptıktan sonra öncelikle bir kayıt işlemi gerçekleştirmelisiniz. Eğer kayıt işlemi yapmadan işlem yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek hizmet ile ilgili bilgi ve satın alma işlemi yapabilirsiniz fakat direkt site üzerinden daha uygun ücretler ile alım yapabilmektesiniz. paketler butonuna tıklayarak üyelik öncesinde hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Kayıt ol butonuna tıkladıktan sonra karşınıza kayıt için gerekli olan bilgilerin olduğu bir ekran çıkmaktadır. ad soyad gibi diğer temel bilgileri de doldurduktan sonra sitemize üye olabilirsiniz. sizden kişisel bilgileriniz veya hesap şifreleriniz kesinlikle istenmemektedir. ve kayıt olurken bizlere vermiş olduğunuz bilgilerin tamamı üçüncü kişi veya kurumlar ile paylaşılmamaktadır.

Neden sitemizi seçmeniz gerektiği ile ilgili bilgileri smm panel sitemizin anasayfasında iken aşağı kaydırdığınızda yukarıdaki ekran üzerinden bilgileri okuyarak gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Aynı zamanda sisteme giriş yaptıktan sonra aşağıdaki gibi siparişlerim üzerinden sipariş detaylarınızı ya da bakiye eklemek istediğinizde de bakiye ekle butonunu kullanabilirsiniz. 

Bunun dışında otomatik işlemler için ayrı destek talebi oluşturmak için de ayrı sayfalarımız bulunmaktadır. sipariş vermek istediğinizde ise instagram izlenme paneli aracılığı ile alım yapmak için öncelikle kategori seçimi yapmanız gerekmektedir. instagram izlenme kategorisini seçtikten sonra servis seçimi yapabilirsiniz.

Kategori seçimi yaparken instagram video izlenme mi , instagram canlı yayın izlenme mi , instagram hikaye izlenme mi istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Her kategori için ayrı ayrı servislerimiz bulunmaktadır. kategori sonrasında servis seçimi yapılması gerekmektedir. 

İlgili hizmet servisini seçtikten sonra servis açıklamasını muhakkak okumanız gerekmektedir. Açıklamada seçmiş olduğunuz servis ile ilgili tüm bilgiler yer almaktadır. Servis isimlerini okuyarak servis ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. 

İnstagram izlenme hizmetlerinden yararlandığınızda aşağıdaki gibi instagram hesabınızın videolar kısmındaki videoların altındaki sayılara yansımaktadır. Etkileşim alınması ve yüksek miktarda izlenme sayısı ile doğru orantılı olarak beğeni sayısının yüksek olması gönderilerin keşfete çıkmaısnı sağlamaktadır. Bu yüzden instagram izlenme hizmetleri son derece önemli olmaktadır. 

Kategori ve servis seçimi yapıldıktan sonra link kısmına video linki girilmesi gerekmektedir. gönderi ya da profil linki girildiği zaman siparişiniz iptal edilmektedir. ve ücreti otomatik olarak iade edilmektedir. bu yüzden video linki olmasını ve hesabın herkese açık olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Ardından miktar kısmına da videonuza ne kadar izlenme gidilmesini istiyorsanız o miktarı miktar kısmına yazmanız gerekmektedir. 

 

Miktar kısmını doldururken minimum ve maksimum değerlere dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde siparişinizi oluştururken sorun yaşayabilirsiniz. Bu yüzden minimum ve maksimum değerlere dikkat etmelisiniz. Ardından sistem sizlere ödemeniz gereken tutarı gösterecektir yeterli bakiyeniz var ise siparişinizi sorunsuz bir şekilde oluşturabilirsiniz. siparişinizi oluşturduktan sonra siparişlerim kısmında siparişinizin detayları bulunmaktadır. 

Bu süreçte siparişinizi siparişlerim kategorisinden statüsüne göre takip edebilirsiniz. Sipariş alındı , işleniyor, tamamlandı , iptal edildi , kısmen tamamlandı gibi statüler bulunmaktadır. bu statülere göre siparişlerinizin takibini yapabilirsinz. Diğer yandan bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden de iletişime geçerek merak ettiğiniz soruları veya instagram izlenme paneli siparişleriniz ile ilgili sorunları bizimle paylaşabilirsiniz.