0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Instagram Takipçi Paneli Kullanımı

Instagram üzerinden hayran kitlenizi arttırmak istiyorsanız smm.gen.tr - instagram takipçi paneli aracılığı ile işlemlerinizi kısa süre içerisinde halledebilir ve uygun ücretler ile binlerce takipçi sayısına ulaşabilirsiniz. Detaylar aşağıdaki gibidir : 

öncelikle SMM bayi paneli üzerinden kayıt işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ya da bizlere iletişime numaramız üzerinden ulaşarak hizmetlerimiz hakkında bilgi talep edebilirsiniz. Ya da aşağıda grünen paketler kısmından tüm hizmetlerimizi görüntüleyerek panelimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Hizmet satın almak istediğinizde öncelikle kayıt ol butonuna tıklayarak kayıt olmanız gerekmektedir. Ardından aşağıda görünen hoş geldiniz kısmından mail adresiniz ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz. Üyelik işlemleri esnasında sizden kişisel bilgileriniz veya hesap şifreleriniz kesinlikle istenmemektedir. Doğru bilgiler ile de kayıt olmak zorunda değilsiniz kendinize oluşturmuş olduğunuz hayali bir mail adresini de kullanabilirsiniz. mail ya da telefon doğrulaması istenmemektedir. 

Giriş yaptıktan sonra öncelikle bakiye yükleme işlemi yapmanız gerekmektedir. Bakiye yükleme işlemini yapmanızdaki neden ise sosyal medya bayi paneli üzerinden işlemler bakiye usulü yapılmaktadır. önce bakiye yükler ardından alacağınız hizmete göre bakiyenizi kullanarak işlem yapmaktasınız. Bu yüzden öncelikle bakiye yükleme işlemi yapmanız gerekmektedir. 

Ardından kategori kısmını açarak yukarıdaki kategorilerden sizlere uygun olan kategoriyi seçmeniz gerekmektedir. Ucuz servisler kategorisinde telafisi olmayan ucuz hizmetler bulunmaktadır. İnstagram yabancı takipçi kategorisinde yabancı telafili - telafisiz servislerin bulunduğu kısımdır. Ülke bazı servislerde dünya üzerindeki spesifik bir ülkeden takipçi edinmek istiyorsanız kullanmış olduğunuz bir kategoridir. 

Eğer yüksek takipçi almak istiyorsanız rneğin 50 bin , 100 bin, 500 bin, 1M gibi takipçi sayısı almak istiyorsanız o kategoriyi seçebilirsiniz. Tüm bu kategorilerdeki kullanıcılar yabancı karışık hesaplardan oluşmaktadır. Yaş, cinsiyet , statü, bot , gerçek gibi tüm kriterleri tek başlık altında bulabilirsiniz. 

 

İnstagram yabancı takipçi paneli kategorisini seçtikten sonra servis kısmını açabilirsiniz. Burada sizler için hazırlanmış olan kalite, ücret ve hızlara göre farklı içeriklere sahip olan servisler bulunmaktadır. Bunlar arasında servis isimlerinde ve açıklamalarında yazılı olan bilgilere istinaden kendinize uygun olan servisi seçebilirsiniz. 

Servis seçimi esnasında eğer ki karar veremez iseniz bizimle iletişime geçerek servis tavsiyesinde bulunabilirsiniz. sizlere muhakkak yardımcı olabiliriz. Aynı zamanda bizler telafili takipçi alınmasından yana olmaktayız. çünkü belli süreler içerisinde telafili olan servisler de takipçi sayılarınız düştüğü zaman bedya paneli üzerinden telafi butonuna basılabilir ve takipçilerin geri yüklenmesi sağlanılabilmektedir. 

SMM Panel Servis seçimine karar verildikten sonra Link kısmına dilerseniz kullanıcı adınızı dilerseniz de profil linkinizi yapıştırabilirsiniz. Fakat bu durumda dikkat etmeniz gereken hususlardan biri profilinizin herkese açık olması ve işlem esnasında kullanıcı adınızı değiştirmemeniz gerekmektedir. Eğer telafili bir hizmet aldıysanız telafi süresi boyunca kullanıcı adınızı değiştirmemeniz gerekmektedir. Değiştirdiğinizde telafi işlemi yapılamamaktadır. Servis seçimi yaptıktan sonra servis açıklamasını muhakkak okumanız gerekmektedir. 

Ardından miktar kısmında da istediğinzi takipçi miktarını yazabilirsiniz. Miktara göre sistem birim fiyatı üzerinden sizlere tutar kısmında ödeyeceğiniz ücreti göstermektedir. Sizler kabul ettiğinizde ve bakiyeniz yeterli olduğu taktirde sipariş ver butonuna tıklayarak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. 

Siparişinizi oluşturduktan sonra siparişlerim kısmından siparişlerinizin detayına ulaşabilirsiniz. Burada siparişiniz için bir sipariş kodu ve bir de statü atanmaktadır. siparişinizin statüsüne göre durumunu öğrenebilirsiniz. siparişiniz ile ilgili herhangi bir soru veya sorunda bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden de iletişime geçerek instagram takipçi paneli siparişiniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.