0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Instagram Türk Takipçi Paneli Kullanımı

Sosyal medya platformlarında yeterince aktif olmak ve popüler bir hesaba sahip olmak için takipçi kitlenizi arttırmanız gerekmektedir. smm.gen.tr sitemiz aracılığı ile sizler de instagram türk takipçi paneli üzerinden dilediğiniz miktarda takipçi sayısını elde edebilirsiniz. 

yapmanız gereken işlemler çok basit olmaktadır. Öncelikle smm.gen.tr sitemize giriş yaparak kayıt işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir. Ardından aşağıdaki giriş paneli kısmından sistemimize giriş yapabilirsiniz. 

Giriş yaparken herhangi bir soru veya sorun ile karşılaşırsanız bizimle iletişime geçerek sorununuzu bildirebilirsiniz. Sizlere yardımcı olabiliriz. 

Sistemimizi incelemek ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sahiib olmak için giriş ekranını aşağı kaydırdığınız zaman aşağıdaki gibi hizmetlerimizin temel özelliklerini görüntüleyebilrisiniz. Kaliteli servisler, otomatik gönderim, iade garanti , 7/24 online destek olarak sizlere en hızlı, en kaliteli ve en uygun hizmeti sunmak istemekteyiz ve memnuniyetiniz bizler için önemli olduğundan hizmeti sağlayamadığımız durumlar için iade garantisi vermekteyiz. 

Neden smm.gen.tr? sorusunun tüm cevapları için sistemimizi incelemeye devam edebilirsiniz. Sistemimize kayıt olduktan sonra aşağıdaki bayi paneli bilgilendirme tablosunu muhakkak okumanız gerekmektedir. sistem hakkında bilgi edinmek için bu bilgilendirme tablosunu okuyabilirsiniz. Kısa süre içerisinde panele adapte olmanızı sağlayacak ve sorun yaşamanızı önleyecek bilgiler yer almaktadır.

Sipariş verirken bilgilendirme tablosunu okuduktan sonra kategori seçimi yapmanız gerekmektedir. Kategori seçimi yaparken instagram türk takipçi paneli üzerinden data türk takipçi mi çekilişle türk takipçi mi almak istiyorsunuz ona karar vermeniz gerekmektedir. Kategori seçimi yaparken istediğiniz kriterleri göz önünde bulundurmalısınız eğer hizmetler ile ilgili aklınızda soru işareti var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SMM Panel Kategori seçimi sonrasında servis seçimi yapmanız gerekmektedir. Data türk takipçi kategorisini seçtiyseniz servisler farklı data ve kalitelerde olacaktır. Aktiflik garantisi verilmemektedir. Fakat kullanıcıların isimleri türk olmaktadır. Kullanıcıların aktifliğini elde etmek için çekilişle türk takipçi servislerini sçeebilirsiniz. Data türk takipçi servislerinden sizlere uygun olanı isimlerinden ya da servis açıklamalarında yazan bilgilere göre belirleyebilirsiniz. 

Ardından eğer çekilişle türk takipçi almak istiyorsanız hepsi de çekilişle geldiği için daha az sorun yaşarsınız. Sadece çekilişle gelen takipçilerde çekiliş saati birbirinden farklı olmaktadır. Yİne data türk takipçi olsun çekilişle türk takipçi olsun ikisinde de telafi bulunmamaktadır. Kullanıcılar takipten çıkabilmektedirler bu yüzden seçimlerinizde bu bilgilere dikkat etmeniz yeterli olmaktadır. servisin içeriği ve hangi sayfalar üzerinden çekilişlerin düzenlendiğini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Servi seçimi yaptıktan sonra ve servis açıklamasını okuduktan sonra link kısmına instagram kullanıcı adınızı ya da profil linkinizi yapıştırmanız gerekmektedir. Bu durumda hesabınızın herkese açık olması ve işlem bitene kadar kullanıcı adınızı değiştirmemeniz gerekmektedir . Telafili olmadıkları için işlem sonrasında kullanıcı adı değişikliği yapabilirsiniz. 

Linkinizi yapıştırdıktan sonra miktar kısmına minimum ve maksimum değerlere dikkat ederek istediğiniz takipçi miktarını yazabilirsiniz. Ardından çıkan tutar kadar bakiyeniz var ise sipariş ver butonuna basarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Eğer bakiyeniz yok ise geriye dönüp bakiye yükleyip tekrar aynı işlemleri yaparak siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

Instagram Türk takipçi panelinden Siparişinizi oluşturduktan sonra siparişlerim kısmından siparişlerinizin detayına ulaşabilirsiniz. Burada siparişiniz için bir sipariş kodu ve bir de statü atanmaktadır. siparişinizin statüsüne göre durumunu öğrenebilirsiniz. siparişiniz ile ilgili herhangi bir soru veya sorunda bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden de iletişime geçerek siparişiniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.