0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Twitter Takipçi Paneli Kullanımı

Smm.gen.tr sitemiz aracılığı ile sizler de twitter takipçi paneli üzerinden takipçi alımı yapmak istiyorsanız aşağıdaki detatlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Sizler için panelimiz üzerinden nasıl işlem yapılacağına dair tüm detaylar aşağıda gösterilmektedir.

smm.genç.tr sitemize giriş yaptıktan sonra öncelikle bir kayıt işlemi gerçekleştirmelisiniz.Kayıt işlemi sonrasında aşağıda bulunan giriş sayfası üzerinden bayi paneli girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Yukarıda girmiş olduğunuz mail adresi ve kendinize belirlemiş olduğunuz şifre ile giriş yapabilirsiniz eğer giriş ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sistemimiz ile ilgili detaylı bilgiler için sayfayı aşağı kaydırabilir sıkça sorulan sorular ve temel bilgiler konusunda da hzimetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

Giriş işlemlerini tamamladıktan sonra eğer satın alım yapacaksanız bakiye yüklemeniz gerekmektedir. birçok site önce ürünü satın aldırmakta ve ürünün satın alımını tamamlarken ödeme işlemlerini gerçekleştirmektedir fakat bayi panelleri sisteminde önce bakiye yüklemeniz gerekemktedir. Yüklemiş olduğunuz bakiyeyi tüketerek işlem yapabilmektesiniz. bu yüzden bakiye yükleme işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Bakiye yükleme işlemini bakiye ekle butonuna bastıktan sonra sizleri yukarıda görülen sayfaya yönlendirecektir. üst kısımda bulunan  ödeme yöntemi ve yüklemek istediğiniz tutarı belirtebilirsiniz. ekran görüntüsünde aşağıda görülen kısımda da daha önce yüklemiş olduğunuz bakiyelerin geçmiş görünmektedir. tarih ve saat bildirerek panele yüklemiş olduğunuz bakiyeleri görüntüleyebilirsiniz. 

Twitter takipçi satın almak için üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra siteye giriş yapabilirsiniz Ardından kategori olarak twitter takipçi kategorisini seçebilirsiniz. Adımları takip ederek önce servis kısmını açmanız gerekmektedir. Servis kısmında farklı özelliklere sahip birçok servis bulunmaktadır. Yukarıda görünen servisler arasında sizlere en uygun olanı seçebilirsiniz. Sosyal medya paneli üzerinden Twitter takipçi alımı yaparken dikkat etmeniz gereken kısımlardan biri düşüş miktarı ve hızı olmaktadır.

İstediğiniz servis seçimini yaptıktan sonra link kısmını doldurmanız gerekmektedir. Burada twitter kullanıcı adınızı yazmanız yeterli olmaktadır. Aynı zamanda servis açıklamasında yer alan bilgilere muhakkak dikkat etmeniz gerekmektedir.

Servis bilgilendirme tablosunda yer alan bilgiler : Servisin minimum ve maksimum değerleri , servisin içerisindeki kullanıcıların kalite bilgisi , kullanılması gereken link formatı eklenmelidir. opsiyonel olarak örnek gösterilmelidir. Servisin telafisinin olup olmadığının bilgisinin yazılı olması gerekmektedir. Servisin günlük olarak attığı kullanıcı miktarının bilgisi bildirilmelidir.

 

Yukarıda işaretlenmiş kısım olan siparişlerim kısmından siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz. Burada son verdiğiniz siparişten başlayarak ilk verdiğiniz siparişe kadarki tüm siparişleriniz depolanmaktadır. Siparişinizin durumunu sağ köşedeki tamamlandı yazısı üzerinden takip edebilirsiniz burası 'sipariş alındı'- 'işleniyor' - 'tamamlandı' olarak değişkenlik göstermektedir. siparişinizin tüm detaylarını görüntüleyebilisiniz. 

 Eğer herhangi bir soru veya sorununuz olur ise sol tarafta bulunan sarı ile işaretlenmiş alandaki kod sizin sipariş kodunuzdur. Twitter takipçi paneli satın alma işleminde verilen kod ile 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.