0 850 840 22 12 [email protected]
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Instagram Beğeni Paneli Kullanımı

Instagram hesabınız için beğeni satın almak istiyorsanızsmm.gen.tr sitemizden instagram beğeni paneli aracılığı ile kısa süre içerisinde istediğiniz beğeni miktarını elde edebilirsiniz. Siparişlerinizi ve işlemlerinizi nasıl yapmanız gerektiği ile ilgili yönergeler aşağıda gösterilmektedir : 

İnstagram üzerinde büyük bir kitleye erişmek ve popüler olmak istiyorsanız mutlaka profesyonel bir destek almanız gerekmektedir. Bu durumda destek alacağınız sitenin ya da firmanın güvenilir ve kaliteli hizmet sunan bir yer olması gerekmektedir. Bu yüzden sizlere smm.gen.tr sitemizin sizlere sunduğu hizmet özelliklerini inceleyeceğiz. 

Öncelikle instagram takipçi paneli alımı yapmak istiyorsanız fakat siteye üye olmadan hizmet ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsanız smm.gen.tr sitemize girerek aşağıda gösterilen paketler butonuna tıklayabilirsiniz.

Paketler butonu sizin için hazırlanmış olan üye olmadan paket ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmanız için oluşturulmuş hizmet listesi olmaktadır. Sitemize giriş yaptıktan sonra sayfayı aşağı kaydırarak da hizmetlerimiz ile ilgili genel bilgilendirme elde edebilirsiniz. Bunun dışında hakkımızda ve sözleşmeler butonu aracılığı ile de sitemiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Eğer sitemiz ile ilgili bilgi edinmek için ekibimiz ile görüşmek isterseniz iletişim butonu aracılığı ile bizlere whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. 

SMM Panel sistemimize kayıt olup giriş yaptıktan sonra yukarıdaki bilgilendirme tablosunub muhakkak okumanız gerekmektedirç bayi paneli sitemizi kullanırken ihiyacınız olan tüm bilgiler bu bilgilendirme tablsounda bulunamktadır. Ardından aşağıda gösterilen sitede sol tarafa bulunan kısımda siparişlerim , bakiye ekle , destek talebi gibi temel ksıımlar bulunmakta en sık kullanacağınız butonlar arasında bu üç kısım bulunamktadır. 

Yukarıda gösterilen kısımda sitemiz ile ilgili ihtiyacınız olan tüm tablar gösterilmektedir. Paketler, destek talepleri , bakiye ekle butonu ve siparişleriniz ile ilgili yaşayabileceğiniz herhangi bir soru veya sorunda siparişinizind etayını görüntüleyebilmeniz için ihtiyacınız olan kısımdır.

Tüm bu prosedürleri geçtikten sonra aşağıdaki gibi öncelikle kategori seçimi yapmanız gerekmektedir. İnstagram beğeni paneli ile önce almak istediğiniz beğeni türünü seçmeniz gerekmektedir. İnstagram türk beğeni , instagram kadın beğeni , instagram yabancı beğeni olarak farklı kullanıcı kategorileri bulunmaktadır. Her kategorinin kendi içerisinde farklı servisleri bulunmaktadır. Bu servisler içerisindeki data miktarına , ücretlerine, kullanıcı kalitesine ve servis hızlarına göre farklı olmaktadır. 

Kategori seçimi sonrasında servi seçimi yapmanız gerekmektedir. servis seçimi yaparken servis isimlerindeki özelliklerine ve her servisin kendine ait olan açıklamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. özellikler ile ilgili herhangi bir sorun yok ise kendinize uygun olan servisi seçtiyseniz link kısmına geçebilirsiniz. 

 

Servi seçimi yaparken aynı zamanda dikkat etmeniz gereken kriterlerden biri de hızı ve düşüş olup olmadığıdır. Eğer düşüş istemiyorsanız kesinlikle açıklamada ya da isminde düşüş plur yazan bir servisi kullanmamalısınız ya da hızlı gelmesini istiyorsanız uygun ücreti uygun olan yavaş yazan servisleri seçmemeniz gerekmektedir. bu yüzdern aşağıda görüldğü üzere servis açıklamasında yazılı olan süre ve bilgilere dikkat ederek siparişlerinizi oluşturmanız gerekmektedir. 

servis seçimi sonrasında beğeni almak istediğiniz gönderi linkini link kısmına yapıştırmanız gerekmektedir. beğeni alırken kullanıcı adınızı kesinlikle kullanmamalısınız.Link kısmına kullanıcı adı yazıldığında siparişiniz otomatik olarak iptal eidlir ve ücreti bakiyenize tekrar eklenmektedir. Bu yüzden hangi gönderiye beğeni alımı yapmak istiyorsanız onun linkini kullanmanız gerekmektedir. 

Gönderi linkinizi girdikten sonra miktarı belirlemeniz gerekmektedir. Miktar bölümüne yazdığınız sayı kadar sistem tutar olarak birim başına hesaplama yaparak sizlere tutarı göstermektedir. Miktarı belirlerken dikkat etmeniz gereken tek husus minimum ve maksimum değerler olmaktadır. Her servisin kendine ait min. ve max. değerleri bulunmaktadır. bu değerler arasında bir sayı yazığınızda siparişiniz sorunsuz bir şekilde işleme alınacaktır. 

Siparişlerinizi verdikten sonra servisin açıklamasında yazılı olan süreler içerisinde siparişiniz sizlere ulaşacaktır. Diğer yandan servislerde yoğunluk olmadığı sürece hızlı bir şekilde aktarım yapılacaktır. 

Gönderi linkinizi girdikten sonra miktarı belirlemeniz gerekmektedir. Miktar bölümüne yazdığınız sayı kadar sistem tutar olarak birim başına hesaplama yaparak sizlere tutarı göstermektedir. Miktarı belirlerken dikkat etmeniz gereken tek husus minimum ve maksimum değerler olmaktadır. Her servisin kendine ait min. ve max. değerleri bulunmaktadır. bu değerler arasında bir sayı yazığınızda siparişiniz sorunsuz bir şekilde işleme alınacaktır. 

En iyi ve güvenilir instagram beğeni paneli siparişlerinizi verdikten sonra servisin açıklamasında yazılı olan süreler içerisinde siparişiniz sizlere ulaşacaktır. Diğer yandan servislerde yoğunluk olmadığı sürece hızlı bir şekilde aktarım yapılacaktır.